JOHN DEERE 5065E

15 Temmuz 2019 Pazartesi - 10:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

JOHN DEERE 5065E
JOHN DEERE 5065E

5E serisinin tüm ana bileşenleri, John Deere tarafından tasarlandı, mühendislik hesapları yapıldı ve test edildi. Bu durum John Deere motorlarının ve şanzımanlarının tarım makinelerinde mükemmelleştiği anlamına geliyor. “John Deere tesislerinde” geliştirilmiş olmalarından ötürü, 5E serisindeki tüm özellikler eşsiz bir verimlilik içerisinde çalışıyor.

Uyumlu şanzıman

Güç aktarma organlarının verimliliği, motor performansı çiftçilerin uygulamaları için en uygun olan şanzıman ile eşleştirilerek optimize edildi. PowerShift vitesleri ve kademeleri arasında geçiş yapmak daha önce hiç olmadığı kadar kolay ve debriyaja basmadan ileri/geri yön değiştirme olanağı sağlayan PowrReverser, bir ön yükleyici ile çalışmayı daha basit hale getiriyor.

Park kilidi

Bu standart özellik, dik yokuşlarda park ettiği zaman traktörün güvenli biçimde sabit durmasını sağlıyor.

Elektrikli hızlı kaldırma ve indirme (EQRL)

Çiftçi uygulamalarının önemli bir kısmını sık yastık başı dönüşleri oluşturuyorsa John Deere EQRL sistemi tam bu işe uygun. Bu sistem takılı ekipmanların hareket halindeyken, hızlı ve zahmetsiz kaldırılmasına ve indirilmesine olanak tanıyor ve böylelikle, kullanıcıların direksiyona konsantre olmasına izin veriyor.

Elektro hidrolik PT0 şalteri

Tüm gücüyle işe koşmak, standart 540/540E PTO’nun parmak ucu ile kontrolünü sağlayan, kabine monte edilen opsiyonel elektro hidrolik PTO şalteri ile çok daha kolay hale getirildi.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER