TÜMOSAN 8075

19 Temmuz 2019 Cuma - 10:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

TÜMOSAN 8075
TÜMOSAN 8075

1984 yılından itibaren üretimi devam eden ve çiftçilerin beğenisini kazanan “Tarlaların Vazgeçilmez Klasiği” Tümosan 8075 modeli, başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki çiftçiler ile buluşmaya devam ediyor. 4 silindirli, Turbo Intercooler özelliğine sahip yüksek performanslı Tümosan motorların entegre edildiği 8075 modeli, 3,9 litre silindir hacmi ile yüksek çekiş gücü ve düşük yakıt tüketimi sayesinde çiftçilerin çözüm dostu oldu.

Çiftçeker geçiş sistemi

Müşterilerin isteğine bağlı olarak 12 ileri - 3 geri ve 12 ileri-12 geri Tümosan transmisyon seçenekleri ile sunulan 8075 modeli, elektro-hidrolik kumandalı diferansiyel kilidi ile yüzde 100 kilitleme sağlamakla beraber mekanik kumandalı arka diferansiyel sistemi de çiftçilerin zorlu şartlar altından kalkmasını sağlıyor. Transmisyon seçeneğine bağlı olarak çiftçinin tercihine sunulan mekanik veya elektro - hidrolik kumandalı çiftçeker geçiş sistemi ergonomik bir yapıda müşteriler ile buluşuyor.

Zirai ekipmanlar uyumu

Zirai ekipmanlar ile optimum çalışmanın sağlanması için mekanik kumandalı 540/540E olmak üzere çift devir kuyruk miline sahip olan 8075 modeli, uygun devirlerde çalışma sağlayarak çiftçilerin ekonomisini de düşünüyor. 8075 modeli aynı zamanda tekerlek devrine senkronize kuyruk miline sahip. Hidrolik bağlantılı ekipmanlarla daha rahat bir çalışma sağlanması amacıyla 4 adet hidrolik güç çıkışı bulunan 8075 modeli ayrıca 2200 kg kaldırma kapasitesine sahip. Standart olarak sunulan Radyo/MP3 Çalar ve müşterinin isteğine bağlı olarak kabinli modellerde entegre edilebilen dijital klima seçeneğiyle, 2WD ve 4WD, gölgelikle ve kabinli olmak üzere çiftçilerin ihtiyacını karşılayacak tüm lastik opsiyonları ile beraber çiftçilerin çözüm ortağı olmaya devam edecek.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER