Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Agroexpo traktör kampanyalarıyla 2020’ye damga vurdu

2020 yılında 73 ülkeden 948 katılımcı firmayı 358 bin 711 ziyaretçiyle buluşturan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın dört büyük tarım fuarı arasındaki “Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı”,16-20 Şubat 2021 tarihleri arasında 5 gün boyunca Türk tarımını dünya tarımı ile Fuar İzmir’de 16. kez buluşturmaya hazırlanıyor

Tarım ve hayvancılık sektöründe önemli bir yere sahip olan ve Orion Fuarcılık A.Ş.’nin ev sahipliğinde 2005 yılından bu yana başarı ile düzenlenen Agroexpo, 2020 yılında 728 milyon doların üzerinde iş hacmi yaratarak sektörün lider fuarı olmaya devam etti. 15.Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı ev sahipliği yaparak Özbekistan ve Sırbistan onur konuk ülkelerini ve Bakanlık üst düzey yöneticilerini ağırladı. 2021 yılında yurtiçi ve yurtdışından önemli üreticiler, tarım ve hayvancılık firmaları, yerli ve yabancı traktör üreticileri başta olmak üzere tüm sektör temsilcilerini 16. yılında İzmir’de ağırlamaya devam ediyor.

Agroexpo, fuar kampanyalarıyla çiftçinin ilgi odağı oldu

Bahçe ve tarla tipi her beygir gücü aralığında birçok yeni modelin sergilendiği Agroexpo’da, traktör firmaları yılın ilk ve en avantajlı kampanyalarını İzmir’de Türk çiftçisine tanıttı. Dört gün boyunca Türkiye’nin dört bir yanından traktör kampanyalarına akın eden çiftçiler, şubat ayı satış rekorlarının egale edilmesini sağladı.

2021 model traktörler Agroexpo’da

2020 yılında avantajlı traktör alımlarında memnun olan çiftçilerin yüksek talebi üzerine Orion Fuarcılık A.Ş., 2021 yılında da traktör markalarıyla kampanyayı tekrarlamayı planlıyor. Merakla beklenen 2021 model yeni traktör modellerine avantajlı fiyat ve ödeme koşulları ile sahiplenilebilecek olan fuara 400bin’e yakın ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Agroexpo 16. yılında, 800 milyon dolarlık iş hacmi beklenen fuara 80 ülkeden 1050 stantlı katılımcının yer alması hedefleniyor. 16–20 Şubat 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan organizasyona, Türkiye’nin bütün bölgelerinden çiftçilerin, yurtiçi ve yurtdışı profesyonellerinin ve sektör temsilcilerinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

MF 8S Serisi, Ekim’de tüm dünyada ve Türkiye’de pazara çıkıyor!

SONRAKİ HABER

Grimme Varitron 470 ile farklı koşullarda dört sıra hasat

BENZER HABERLER
Total
0
Share