Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ASKO, Claas’ın yeni biçerdöver modeli EVION’u BURTARIM 2023’te sergileyecek

Almanya merkezli tarım ve ekipmanları üreticisi Claas, Türkiye pazarındaki güçlü partneri ASKO Makina Tarım bünyesinde çiftçilerin ihtiyaçlarına anında yanıt veriyor. Tarımda mekanizasyonu artırıp, çiftçilerin iş yükünü azaltmak amacıyla Türkiye pazarına en yeni ürünleri sunan ASKO Makina Tarım, Claas’ın yeni biçerdöver modeli EVION’un Türkiye’deki ilk lansmanını 4 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’da BURTARIM 2023’te gerçekleştirecek.

Türkiye’nin en büyük 5 tarım fuarından biri olan Bursa Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı ve Bursa Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı (BURTARIM 2023), 3 – 7 Ekim tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarda açık alan stant alanında yer alacak olan ASKO Makina Tarım, distribütörlüğünü üstlendiği Claas’ın en yeni ürünlerini tanıtacak. Fuar ziyaretçilerinin eşliğinde, 4 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’da Claas’ın yeni EVION biçerdöver modelinin lansmanını gerçekleştirecek olan ASKO Makina Tarım, ürün teknolojileri ve faydaları hakkında önemli bilgilere de yer verecek.

ASKO Makina Tarım’ın gerçekleştirdiği bu lansman ile Claas’ın yeni EVION biçerdöver modeli, Agritechnica Fuarı’ndan önce BURTARIM 2023’te tanıtılacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Siloking, son model bir eTruck ile Agritechnica'ya giriş yapıyor

SONRAKİ HABER

New Holland, yeni nesil amiral gemisini Agritechnica'da sergiliyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share