Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Bobcat, kompakt lastikli yükleyici serisinin tamamında gelişmiş özellikler sunacak

Çeşitli saha çalışmalarına yönelik ürettiği makineler ile öne çıkan Bobcat, geçtiğimiz yıllarda pazara sunduğu L75 ve L85 kompakt lastikli yükleyici modellerini, 2023 yılında premium model olarak tanıttığı L95’in özelliklerini kullanacak şekilde güncelleyeceğini duyurdu.

Müşteri geri bildirimlerine oldukça önem veren Bobcat, şirket içi iyileştirme programının bir parçası olarak 2024 yılı planlamasında L75 ve L85 modellerinde, 2023 yılında piyasaya sürülen premium model L95’in gelişmiş özelliklerinin kullanılabilecek şekilde güncellendiğini açıkladı.

Serinin tamamı premium özellikler ile sunulacak

Güçlü ve yüksek performanslı modelleriyle tarım sektöründe ki faaliyetlerini daha verimli hale getiren Bobcat, 2021 yılında ilk kompakt lastikli yükleyicisi L85 modelini, 2022’de ise L75 modelini pazara sunmuştu. Marka, 2023 yılında ise kompakt lastikli yükleyici sınıfına eklediği premium modeli L95 ile taçlandırdı. Bobcat, 2024 yılında ise L75 ve L85 modellerinin özelliklerini, premium model olarak açıklanan L95’te yer alan özellikleri kullanacak şekilde güncelleyeceğini açıkladı.

Power Bob- Tach ile konfor düzeyi artıyor

Bobcat L95 modeli yüksek performanslı Power Bob-Tach, ısıtmalı havalı süspansiyonlu kumaş koltuk ve otomatik rölanti işlevine sahip. Operatörlerin motor devrini manuel gaz kelebeğiyle değiştirmesine olanak tanıyan gelişmiş bağlantı kontrolü bulunuyor. Bu özelliklerin yanında otomatik olarak etkinleştirilen yükleyici bomu süspansiyonu ile de geliştirilmiş Otomatik Sürüş Kontrolü mevcut. Ayrıca kumanda kolu kontrolünü ve çalışma deneyimini artırmak için hızlı işlevlere sahip. Bobcat, tüm bu özelliklerin serideki L75 ve L85 modellerinde de olacak şekilde model güncellemelerine devam ettiklerini belirtiyor.

Ödüllü tasarımları ve benzersiz özellikleriyle: Bobcat

Bobcat Kompakt Lastikli Yükleyici Serisi ödüllerine yenilerini eklemeye devam ediyor. L85, dünyaca ünlü IF Tasarım Ödülleri’nin 2021 edisyonunda “Ürün disiplini” kazananı olarak açıklandı. Geçtiğimiz yılın eylül ayında ise L75 ve L85, benzersiz ve yaratıcı başarıları teşvik eden uluslararası BIG SEE ödüllerinde Ürün Tasarımı kategorisinde ödül kazanmıştı. Bobcat, ödüllü tasarımlarıyla ve özellikleriyle oldukça dikkat çekiyor. Operatörün etrafında tasarlanmış ısıtmalı kabin, konforlu bir kullanım kolaylığı sağlayarak, gerektiğinde otomatik olarak devreye giren ve devreden çıkan park freni ve jog shuttle kontrolü aracılığıyla yönetilen makinenin bilgilerini gösteren 5 inçlik bir dijital ekran ile büyük beğeni topluyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

2023 yılında Depremzedelere 14 milyar TL tarımsal destek ödemesi yapıldı

SONRAKİ HABER

AGCO’dan 14,4 milyar dolarlık rekor satış

BENZER HABERLER
Total
0
Share