Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Cavit Ersoy New Holland 3S Plaza Nevşehir’de açıldı

TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği 3S plazalarının sayısını artırıyor. Nevşehir’in traktör sektöründeki ilk 3S plazası olan Cavit Ersoy New Holland 3S Plaza’nın açılışına, Nevşehir Vali Yardımcısı Kübra Karaalioğlu, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, bayi yöneticileri Cavit Ersoy, Fatih Ersoy, Osman Kürşat Ersoy, TürkTraktör üst düzey yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Cavit Ersoy New Holland 3S Plaza’nın açılışında konuşan TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, modern tesislerin sayısının artmasının önemine değindi. Canbeyli, “TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ amacımız doğrultusunda 69 yıldır Türk tarımını daha ileriye taşımak, çiftçilerimizi en modern teknolojilerle buluşturmak ve bu toprakların bereketini en verimli şekilde geleceğe taşıyabilmek için çalışıyoruz. Çiftçilerimizin her türlü ihtiyacında yanlarında olabilme gayretimizin bir nişanesi olarak da bayi ağımızdaki dönüşümü hızla sürdürüyoruz. Bu modern tesisimizde çiftçilerimize satış, servis ve yedek parça hizmetini bir arada sağlayacağız. Plazamızın açılışındaki emekleri nedeniyle Ersoy ailesine teşekkür ediyorum. Tesisimizin ülkemize ve bölgedeki çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Güncel modeller 3S Plaza’da yerini aldı

Cavit Ersoy New Holland 3S Plaza’da, New Holland’ın geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Nevşehir ve çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste, New Holland’ın en güncel traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanları ve hassas tarım ürünleri satışa sunuluyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

“Yeni Yüzyılda Türkiye Tarım ve Tohumculuk Zirvesi” düzenlendi

SONRAKİ HABER

Case IH, Optum serisiyle 340 beygir gücünde pazarda yerini alıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share