Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Deutz-Fahr’ın C6000 biçerdöver modellerini yeniledi

Deutz-Fahr’ın C6000 biçerdöver modelleri tamamen yeniden tasarlandı ve kullanımı kolaylaştıran yeni özellikler ile donatıldı.

Yeni C6000’in, turbo ayırıcılı (TS) ve ayırıcısız olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Harmanlama ve ayırma sistemleri, tahrik konsepti, saman ve saman dağıtımı ve üstten boşaltma dahil dane deposu muhafaza edildi. Ancak Deutz-Fahr kabini tamamen yeniden tasarladı.

Konforlu kullanım ön planda

Yeni Commander Cab V, bol miktarda konfor ve çalışma alanına iyi bir görüş açısı sunmayı amaçlıyor. Kontrol paneli öncelik sırasına göre düzenlendi. Giriş ve çıkış için yeni elektronik içbükey ayarın yanı sıra farklı tahıl türlerine göre otomatik ayarlama, başka önemli işlevler de eklendi. Yeni CCM (Kombine Kontrol Yönetimi), LED teknolojisine sahip fiziksel düğmelerin yanında 7 inç ekrana da sahip. Yolda sürüş sırasındaki işlevler, harmanlama sırasındaki performans verileri, kayıp göstergesi, makine performansı, bakım aralıkları ve çok daha fazlası hakkında gerekli tüm bilgileri sağlıyor. Akıllı Tarım Çözümü uygulamaları için biçerdöver ikinci bir 12 inç iMonitor ile de donatıldı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TürkTraktör 81 ilde aynı anda toplu bakım etkinliği düzenledi

SONRAKİ HABER

ÖZKA Lastik, Farm Progress Show’da sektörle buluştu

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share