Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Erkunt Traktör, Ege bölgesine yönelik çözümleriyle Agroexpo’da

İlk traktörünü 2004 yılında üretim hattından indirerek çiftçiler ile buluşturan Erkunt Traktör, tarımsal faaliyetlere yönelik çözümler üretmeye devam ediyor. Kuruldukları günden bugüne tarıma ve çiftçilere katkı sağladıklarını dile getiren Erkunt Traktör CEO’su Tolga Saylan, Ege bölgesine özel olarak sundukları traktör modelleriyle AGROEXPO’da yer alacaklarını belirtti.

30 Ocak-03 Şubat 2024 tarihleri arasında 19. kez gerçekleştirilecek olan Agroexpo’da yine Ege’ye özel ürünlerini sergileyeceklerini dile getiren Erkunt Traktör CEO’su Tolga Saylan, yılın ilk fuarı ile başlayan tarım sezonunun tüm çiftçilere hayırlı olmasını dileyerek sözlerine şöyle başladı: “Fuarda yer alacak Egeli çiftçilerin gözdesi olan Kısmet 58 E modeli, yüksek performansıyla öne çıkarken yakıt cimriliği ile de çiftçilerin beğenisini kazanıyor. Sahip olduğu yüksek manevra kabiliyeti sayesinde hem tarlada hem de meyve bahçelerinde çiftçiye kolaylık sağlayan bu model, yurt dışında da yoğun talep görüyor. Ege’de hemen hemen çoğu meyve bahçesinin vazgeçilmezi arasında gösterilen Erkunt Meyveci Seri traktörler ise, 65 ila 95 HP arasında olan 5 ayrı modele sahip. Ayrıca, Egeli çiftçilerin istediği gibi küçük beygir segmentinde yeni bir ürünümüzü de bu fuarda çiftçilerimizin beğenisine sunacağız.”

Yeni ürünlerin tamamı fuar alanında sergilenecek

2023 yılında gerçekleşen fuarda sundukları ürünlere değinen Tolga Saylan, “e Capra motorlu Stage 3B emisyona sahip yeni ürünlerimizi ve sürüngen vitese sahip Meyveci Serisi’ni Egeli çiftçilerle buluşturmuştuk. AR-GE çalışmaları sonucunda bu yıl da Stage 4 emisyona sahip eCapra motorlu modeller görücüye çıkacak. 80 -110 HP güç aralığında, Stage 4 emisyona sahip yeni modellerimiz; Lüks, E ve Büyük Lüks Seri’lerini kapsıyor.  Bunların yanı sıra küçük bahçeler, hobi bahçeciliği, nakliye işleri ve otelcilik hizmetlerinde kullanılmak üzere tasarlanan, 26 HP güce sahip yeni ürünümüz Misket 26B’yi İzmir Fuarı’nda tanıtacağız” dedi.

Tolga SAYLAN – Erkunt Traktör CEO’su
Tolga SAYLAN – Erkunt Traktör CEO’su

“Çiftçilerimizin sesini yakından duymak yeni projelerde ilham oluyor”

Çalışmaları yürütürken çiftçilerin ihtiyaçlarını dinlediklerini vurgulayan Saylan, “Katıldığımız fuarlar, tarla denemeleri ve müşteri ziyaretlerinde, gündeme gelen her konu bizim için çok kıymetli. İzmir Fuarı da bu amaca hizmet eden en büyük platformlardan biri olduğu için çiftçilerimizin sesini yakından duymak ve onlarla yüz yüze iletişim kurmak, AR-GE merkezimizin mühendislerine yeni projelerde ilham oluyor. Çiftçilerimize kapsamlı hizmet sunabilmek için aynı zamanda tarım ekipmanları markamız olan Hisarlar Tarım Makineleri standımız da hazır.  Bu fuarda sergilenecek olan makinelerimiz, Stant alanımız Egeli çiftçilerimiz tarafından yıllardır denenmiş ve beğenilmiş seçili ürünlerden oluşturuldu” sözlerini kaydetti.

eCapraMotor
eCapraMotor

Bölge taleplerine yönelik çözümler sunuluyor

Tolga Saylan, tarımsal üretimin en önemli bölgelerinden biri olan Ege’de Erkunt Traktör’ün, bölgeyi ve çiftçilerin taleplerini yakından takip ettiğini söylerken ürün ve hizmet kapsamlarını yakından incelemek isteyen çiftçileri ve işletme sahiplerini de TÜYAP İzmir Fuar Merkezi’nin C holünde bulunan stant alanlarına davet ediyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Bobcat, konsept ürünleriyle kesintisiz çalışmayı destekliyor

SONRAKİ HABER

Tarımsal destek ödemeleri hesaplara geçmeye başladı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share