Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

John Deere yeni 5E Serisi, IPSO Tarım güvencesiyle Türkiye’de

John Deere’ın Türkiye distribütörü IPSO Tarım, uzun süredir çiftçilerin merakla beklediği John Deere’ın yeni 5E Serisi traktörlerini 2021 Şubat ayı itibariyle Türkiye pazarına sunuyor.

Uluslararası tarım ekipmanlarının en büyük distribütörlerinden biri olan Monnoyeur grubunun bir parçası olarak Türkiye pazarında faaliyet gösteren IPSO Tarım, merakla beklenen John Deere yeni 5E Serisi traktörlerini Türk çiftçisiyle buluşturuyor.

IPSO Tarım tarafından şubat ayı itibariyle pazara sunulacak olan yeni 5E Serisi traktörlere, çiftçilerin işlerini verimli, etkili ve her zamankinden daha konforlu tamamlamasını sağlayacak üretkenlik ve konfor özellikleri kazandırıldı. Ultra manevra kabiliyetine sahip kompakt yeni 5E Serisi traktörler, ihtiyaç duyulan her yerde çalışacak ve ağır yükleme işlerini de yapabilecek güce sahip. Geniş bir görüş açısıyla sunulan yeni 5E’nin kullanımı kolay ve zahmetsiz hale getirildi.

ÇEVREYE DUYARLI VE TEKNOLOJİK TRAKTÖR

IPSO Tarım, yeni 5E Serisi traktörler ile çiftçilerin ihtiyacı olan son teknoloji traktörleri onların hizmetine bir kez daha sunmuş oldu. IPSO Tarım, tarım sektörüne sunmuş olduğu çevreye en duyarlı ve sınıfının en teknolojik Faz V emisyon değerli yeni John Deere 5E serisi traktörleri ile bir kez daha çiftçilerin her zaman yanında olduğunu gösteriyor.

YENİ 5E SERİSİ TRAKTÖRLERİNİN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

  • 5058E, 5067E ve 5075E modellerinde kabinli ve kabinsiz opsiyonlar
  • Yeni Faz V ve Commonrail John Deere Motor
  • PowrReverser donanımlı yeni ve çok yönlü 12F/12R ve 24F/12R şanzıman
  • Üst segment traktörler ile aynı genişlikte sınıfının en geniş ve ferah kabini
  • Yeni ve modern tasarım
  • Yeni hava süspansiyonlu koltuk

IPSO TARIM’I TANIYALIM

Türkiye pazarında faaliyet gösteren IPSO Tarım, uluslararası tarım ekipmanlarının en büyük distribütörlerinden biri olan Monnoyeur grubunun bir parçası olarak çalışmalarını sürdürüyor. Grup Monnoyeur, 1906 yılında Fransa’da kurulan inşaat, tarım, enerji, istifleme makineleri ve bilişim alanlarında faaliyet göstermektedir. Grup Monnoyeur, 2 milyar Euro’nun üzerinde olan yıllık geliri, 6.200 çalışanı ile 13 ülkede çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında geniş deneyime sahip olan şirket, John Deere markasının Türkiye distribütörüdür. Tarım üreticilerine tüm ülkeye yayılmış uzman bayi ve servis ağıyla, traktör, hasat makineleri, hassas tarım teknolojileri, yedek parça, saha servisi, operatör eğitimi gibi çözümler sunmaktadır. IPSO Tarım’ın kardeş şirketleri Romanya, Hırvatistan ve Macaristan’da 20 yıldır birçok markanın tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir. IPSO, aynı zamanda Avrupa’nın en büyük John Deere bayisidir.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Çeltik hasadında Torum 750 ile üstün performans

SONRAKİ HABER

Öğretmenliği bırakıp çiftlik kurdu! Hayalleri gerçek oldu

BENZER HABERLER
Total
0
Share