Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Libya, Türkiye’den tarım makineleri satın alacak

Tarımsal makine üretiminde önemli bir yere sahip olan Türkiye’ye Libya’dan ithalat talebi geldi. Bu doğrultuda tarım makineleri, yedek parçaları, elektrik jeneratörleri ve forkliftler, gibi makinelerin ithalatını yapan Libyalı ithalatçı firma, Türkiye’nin en büyük e-ihracat platformu TurkishExporter’a bıraktığı ilanla Türkiye’den tarım makineleri satın alacağını belirtti.

Türkiye, tarımsal mekanizasyon üretimi tecrübesiyle öne çıkmaya devam ediyor. Yaklaşık 1,8 milyon adetlik traktör varlığı, 50 milyar dolarlık sektör hacmi ve 2 milyar dolara yaklaşan tarımsal mekanizasyon ihracatıyla da bölgeye önemli ölçüde büyük bir güç katıyor. Tarım alanında kalkınmak için faaliyetlerini genişleten Libya, Türkiye’den tarım makineleri satın alacağını duyurdu. B2B e-ihracat platformu olan TurkishExporter’a ilan bırakan bir firma, Türkiye’den tarım makineleri satın alacak.

TurkishExporter ile tarımsal makine ithalatçı listelerine kolay ulaşım sağlanıyor

Türkiye’nin en tanınmış markalarından en küçük işletmelerine kadar geniş bir çerçevede üyelerini içerisinde bulunduran TurkishExporter ve global markası Forie, kullanıcılarına sunduğu verimli e-ihracat deneyimi ile birçok farklı ülkenin tarımsal makine ithalatçı listelerini üyeleri ile paylaşıyor. Dünya ticaretinin buluşma noktası TurkishExporter, kendini diğer platformlardan farklı kılan anlık alım ilanı özelliği ile sayısız ihracat fırsatlarını yayınlayarak, üyelerine başarılı bir hizmet sunuyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Yanmar Turkey, yeni modelleriyle Konya Tarım Fuarı’nda

SONRAKİ HABER

'HATAY' için sergi ve dayanışma organizasyonu düzenleniyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share