Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Özka Lastik ürün gamında yer alan Agrigor 20, üstün performans gösteriyor

Zirai ve endüstriyel lastik sektörüne güçlü üretim altyapısı ve geniş ürün gamı ile öncülük eden yerli ve milli marka ÖZKA Lastik, ağır tarım uygulamalarının gereksinimlerini karşılamak üzere geliştirdiği geniş tabanlı radyal römork lastiklerinin kullanımının yakıt tüketimi, manevra kabiliyeti ve sürüş güvenliği gibi konularda kazanç sağladığını ifade ediyor.

Kış sebzelerinin birçoğunun seralar yerine açık alanlarda yetiştirildiği Türkiye’de kış aylarında verimli bir hasat elde etmenin yolu hasadın toplanıp güvenle taşınabilmesi için römork lastiklerinin üstlendiği önemli görevi yerine getirebilmesinden geçiyor. Zirai ya da iş makinesi lastiği, aracın performansını doğrudan etkiliyor. Lastiğin ömrü, kalitesi, dayanıklılığı, diş yapısı, tutunmayla ilgili performansı verim konusunda da belirleyici rol oynuyor. Zorlu kış mevsimi koşullarında bile radyal römork lastiği kullanımı araçların performansını olumlu yönde etkiliyor.

Römork lastikleri, tarım makinelerinin ve ekipmanlarının yakıt tüketimini azaltıyor

Mevsimsel olarak bakıldığında zirai araç gereçlerin, kış aylarında da topraktan verimli biçimde hasat elde edilebilmesindeki önemi göze çarpıyor. Kış sebzelerinin taşınabilmesi için önemi büyük olan römork lastikleri, tarım makinelerinin ve ekipmanlarının verimli ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlıyor. Tarım makinelerinin ve ekipmanlarının ağırlığını taşıyacak kadar güçlü ve dayanıklı olmalı. Ayrıca, römork lastiklerinin iyi bir tutuş sağlaması gerekiyor. Bu sayede de kayma ve devrilme riskini azaltıyor. Ek olarak iyi bir yol tutuşuna sahip olan römork lastikleri, tarım makinelerinin ve ekipmanlarının yakıt tüketimini azaltıyor. Bu da üreticilerin maliyetlerini düşürmeye yardımcı oluyor.

Arazi odaklı ve geniş tabanlı radyal römork lastiği Agrigor 20

Geniş tabanlı radyal römork lastikleri; römork-tanker-ilaçlama ve gübreleme ekipmanları için ideal bir kullanım sunuyor. Bu makineler, engebeli ve sert zeminlerde çalışırken sürekli olarak darbelere ve aşınmalara maruz kalıyor. Geniş tabanlı radyal römork lastikleri, bu makinelerin lastiklerinin dayanıklılığını ve performansını artırarak makinelerin verimliliğini ve güvenliğini korumaya yardımcı oluyor. Geniş taban izi sayesinde düşük basınçlarda bile mahsule zarar vermeyen, daha az toprak sıkışmasıyla zirai uygulamalarda üretkenliği artıran, kendini temizleyebilen yönsüz sırt desenine sahip. Özka Lastik ürün gamında yer alan geniş tabanlı radyal römork lastiği Agrigor 20, daha iyi yol tutuşu sağlamasının yanı sıra daha iyi şok emilimi ve daha düşük yuvarlanma direnci özellikleri ile öne çıkıyor. Daha uzun ömürlü kullanım vaat eden lastikler takviyeli topuk tasarımı sayesinde engebeli ve sert zeminlerde ustalıkla performans gösteriyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Erzurum, tarım sektörü teknolojisinde 4.0'ı yakaladı

SONRAKİ HABER

Konya, 461 milyon TL destek ödemesi ile çiftçilerin yanında

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share