Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

https://www.profitraktor.com.tr/dijital/ocak/

PROFİ TRAKTÖR TÜRKİYE ARTIK İNTERAKTİF!!!

Son dönemlerde interaktif yayınlar geleneksel medyanın oluşturduğu norm ve pratikleri değiştirmeye başladı. Dijital medya ile birlikte yeni formatlar değişen okuyucu ki artık bu kitleye izleyici olarak da algılayabiliriz ve yayıncı gereksinimlerine fazlasıyla cevap veriyor. Dolayısıyla etkileşimli yayıncılığın başarıyla yaygınlaşabilmesi için, pasif bir izleyici konumundan aktif konuma geçen izleyici beklentilerini anlayarak izleyicilerin seçim yelpazesinin genişletilmesinin hedeflenmesi, yayınların giderek etkileşimli bir boyut kazanması amacına hizmet edebilmek için kişiye özel okuyucu /izleyici sistemlerinin geliştirilmesini sağlamak ayrıca zamanı ve teknolojiyi doğru kullanabilmek gerekiyor.

Artık Apa Yayıncılık da interaktif yayıncılık yapmaya başladı. Klasik yayıncılık devrinin hızla sona doğru gittiği bu döneme ve gelişen teknolojiye ayak uydurmak amacıyla başlattığımız bu çalışmanın temellerini atmaya çok önceden başlamıştık ve artık hazırız. Bundan sonra karşınıza çok farklı bir şekilde çıkacağız ve siz de bu değişimi eminim yayınlarımızda çok çabuk fark edeceksinİz.

OKUMAK İÇİN GÖRSELE TIKLAYIN…

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Agroexpo’da hedef nitelikli ziyaretçi

SONRAKİ HABER

Rotorlu ot toplama tırmığı ve bantlı ot toplama makinesi karşılaştırmalı testi

BENZER HABERLER
Total
0
Share