Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Sarıoğlu New Holland 3S Plaza Antalya’da açıldı

TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği 3S plazalarına yenilerini ekliyor. Antalya’nın traktör sektöründeki ilk 3S plazası olma özelliğini taşıyan tesisin açılışına Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Elmalı Kaymakamı Faruk Erdem, Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Elmalı İlçe Emniyet Müdürü Erkan Kaçar, Antalya İl Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya, TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, bayi sahibi Süleyman Sarıoğlu, TürkTraktör üst düzey yöneticileri ve davetliler katıldı. Sarıoğlu New Holland 3S Plaza ile birlikte Türkiye genelindeki New Holland 3S plaza sayısı 56’ya ulaştı.

Sarıoğlu New Holland 3S Plaza’nın açılışında konuşan TürkTraktör Şirket Lideri Aykut Özüner, Antalya’da bulunmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu belirtti. Türk çiftçisiyle kurdukları bağın 69 yıldır sarsılmaz bir şekilde sürdüğünü söyleyen Özüner, “TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ amacımız doğrultusunda durmaksızın çalışırken, sürdürülebilir ve verimli bir tarım için çiftçilerimizi modern teknolojilerle buluşturmada en önemli destekçimiz bayilerimiz. New Holland markamızla Türkiye traktör pazarındaki liderliğimizi 17’nci yıla taşırken, bu başarıda da bayilerimizin çok büyük emekleri ve katkıları var. Günden güne sayılarını artırdığımız 3S plazalarımız ile satış, servis ve yedek parça hizmetlerini tek bir çatı altında çiftçilerimize sunuyoruz. Bugün açılışını yaptığımız modern tesisteki emekleri dolayısıyla, 30 yıldır New Holland bayisi olan Sayın Süleyman Sarıoğlu’na teşekkür ediyorum. Plazamızın ülkemize ve bölgedeki çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Aykut ÖZÜNER – TürkTraktör Şirket Lideri

Sarıoğlu New Holland 3S Plaza’da, New Holland’ın geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Antalya ve çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste, New Holland’ın en güncel traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanları ve hassas tarım ürünleri satışa sunuluyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Bahçe tipi el traktörlerine hibe desteği almak için son gün

SONRAKİ HABER

John Deere, 2023 yılındaki yükselişini sürdürüyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share