Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Seroto Traktör New Holland 3S Plaza Tokat Zile’de açıldı

Otomotiv sektöründe 70. yılını kutlayan, TürkTraktör, lider markası New Holland’ın 3S plaza ağına bir yenisini daha ekledi. Bayi yatırımlarına hız kesmeden devam eden TürkTraktör, 3S plazalarının en yenisini Tokat Zile’de açtı. Seroto Traktör New Holland 3S Plaza açılışına, TürkTraktör Şirket Lideri Matthieu Séjourné başta olmak üzere, bayi yöneticileri, TürkTraktör çalışanları ve çok sayıda davetli katıldı. 

2024 yılında da 3S Plaza açılışlarına tüm hızıyla devam eden TürkTraktör, bu doğrultuda 3S plazalarının en yenisini Tokat Zile’de açtı. Tokat/Zile Seroto Traktör New Holland 3S Plaza açılışında konuşan TürkTraktör Şirket Lideri Matthieu Séjourné, 70 yıllık yolculuğunda bayilerin çalışmalarının TürkTraktör için çok kıymetli olduğunu belirtti.

“Çiftçilerimizi geleceğe hazırlamak için bayi ağımızı dönüştürmeyi sürdüreceğiz”

Türkiye genelinde bayi ağını hız kesmeden dönüştürmeye devam ettiklerini vurgulayan Matthieu Séjourné, “’TürkTraktör Geleceğe Hazırlar’ amacımız doğrultusunda 70 yıldır tarımın geleceğine yatırım yaparken, öncü uygulamalarımızla çiftçilerimiz ve bu toprakların bereketi için üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye gayret ediyoruz. Kurduğumuz güçlü ilişkilerle, tarımsal verimliliği artırmak ve çiftçilerimizi geleceğe hazırlamak için bayi ağımızı dönüştürmeyi hız kesmeden sürdüreceğiz. 3S plaza ağımızın en yenisi Tokat Zile Seroto Traktör New Holland 3S Plazanın dönüşümünde emeği geçenlere teşekkür ediyor, modern tesisimizin bölge çiftçilerine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kapsamlı hizmet çözümü 3S Plaza’da

Seroto Traktör New Holland 3S Plaza’da, New Holland’ın geniş ürün yelpazesi kendine yer buluyor. Tokat Zile ve çevresindeki çiftçilerin ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına tesiste, New Holland’ın en güncel traktör modelleri başta olmak üzere, tarımsal ekipmanlar ve hassas tarım ürünlerinin satışı ve bu ürünlere ait yedek parça ve servis hizmetleri sunuluyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

SDF Group 2023 yılında elde ettiği 2 milyar euro toplam ciro ile dikkat çekiyor

SONRAKİ HABER

CLAAS, yarım milyonuncu biçerdöver üretimini kutluyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share