Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Siloking, son model bir eTruck ile Agritechnica’ya giriş yapıyor

Şirket, yeni çıkardıkları Siloking eTruck 2012 modeli ile, Agritechnica 2023’te 12 ile 20 metreküp konteyner hacmine sahip, elektrikle çalışan yem karma vagonunun yeni versiyonu ile karşımıza çıkıyor.

En büyük modeli 20 metreküp kapasiteli olmak üzere, 12 metreküp kapasiteli ve bir karıştırma helezonuna sahip en küçük model olan eTruck 2012, 80 kilowatt motoruyla çalışan iki karıştırma helezonuna sahiptir. Bu, yuvarlak balyalarda bile güvenli çözünmeyi ve homojen bir yem karışımını sağlamayı garanti etmektedir. İlk kez kurulan yeni lityum demir fosfat hücreleri, yüksek düzeyde patlama ve yangın güvenliği sağlıyor. 96 volt gücü sayesinde her zaman optimum karıştırma sonucu elde edilebilir ve güvenilir kullanım sağlanabilmektedir.

3.000 pil ömrü ile 5 tank doldurulabiliyor

2012 eTruck’ın lityum, demir, fosfat hücrelerinin pil kapasitesi, iki ile dört tank dolumu için yeterli olup, 3.000 pil ömrü ile 5 tank doldurmaya izin vermektedir. Yeni eTruck 2012’de denenmiş ve test edilmiş Siloking otonom kabini kullanılıp, çoklu ayarlanabilen direksiyon kolonu ve ergonomik sürücü koltuğu yüksek kaliteli SelfLine tasarımına ise uygundur. 40 devir/dakikada 17 kesme kenarı ile karıştırma sağlarken 55 devir/dakikada kalan boşaltma fonksiyonları kontrol paneli aracılığıyla ayarlanabiliyor. 82,6 kilowatt çekiş motoru sayesinde sürüş hızı 0 ile 15 kilometre/saat aralığına çıkmaktadır. eTruck modellerinin süspansiyonu ve sönümlenmesi ise yaylı silindirler kullanılarak hidrolik olarak gerçekleştirilmektedir.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

22 yıl sonra yeniden genel tarım sayımı yapılıyor

SONRAKİ HABER

ASKO, Claas’ın yeni biçerdöver modeli EVION’u BURTARIM 2023’te sergileyecek

BENZER HABERLER
Total
0
Share