Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Tarım Fuarı’nda, 200 milyon TL sıcak satış gerçekleşti

Aydın’da bu yıl 9.’su gerçekleştirilen Aydın Uluslararası Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nı 315 bin 745 kişi ziyaret ederken, 200 milyonun üzerinde sıcak satış gerçekleşti.

Aydın Ticaret Borsası öncülüğünde bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilen Aydın Uluslararası Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı 356 marka ile 315 Bin 745 bin ziyaretçiyi ağırladı. Pandemi sebebiyle 1 yıl aradan sonra gerçekleşen fuarda ziyaretçiler, tarım, gıda ve hayvancılık sektöründeki son gelişmeleri ve yenilikleri yerinde incelendi. 9. Aydın Uluslararası Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’nın sona ermesinin ardından değerlendirmede bulunan Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, birçok ulusal ve uluslararası firmaların katılım sağladığı fuarda Aydınlı firmaların çoğunlukta olduğunu ve Aydınlı firmaların fuara sahip çıkmasından dolayı da büyük gurur yaşadıklarını belirtti.

Fuarı, 315 bin 745 kişi ziyaret etti

Fuarın tarım sektörüne önemli katkılarının olduğunu aktaran Fevzi Çondur, “Fuar organizasyonları, sektör dinamizminin canlı olması ve yeniliklerin hedef kitlelere ulaşması açısından önemli katkılar sunuyor. Bu yıl 9’uncusunu düzenlediğimiz Uluslararası Tarım, Gıda ve Hayvancılık Fuarı’mıza toplam 193 firma ve 356 marka katılım sağladı. Öncelikle fuarımıza sahip çıkan, sektöre dair yenilik ve teknolojileri fuar ziyaretçilerimizle buluşturan firma yetkililerimize teşekkür ediyorum. Pandemi koşullarına rağmen oldukça yoğun katılımlı bir fuar süreci geçirdik. 315 Bin 745 kişinin ziyaret ettiği fuarda 200 milyon TL’nin üzerinde sıcak satış gerçekleşti” ifadelerini kullandı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli'den üreticiye girdi desteği açıklaması

SONRAKİ HABER

Özka Lastik, üstün özelliklere sahip ‘Agrolox’u satışa sundu

BENZER HABERLER
Total
0
Share