Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Çiftçiler, “Massey Ferguson”un traktörleriyle zorlu parkurlarda yarışacak!

Orange Mind Event tarafından üçüncü kez organize edilen ‘Traktör Yarışları’, bu yıl 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde Adana’nın Ceyhan İlçesi’nde düzenlenecek. 40 çiftçinin Massey Ferguson’un üstün performanslı traktörleriyle zorlu parkurlarda kıyasıya mücadele edeceği ve sürpriz ödüllerin verileceği yarışma için kayıtlar başladı.

Çiftçilere yönelik önemli organizasyonlara imza atan Orange Mind Event, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde ‘Traktör Yarışları’ etkinliğinin üçüncüsünü hayata geçirmeye hazırlanıyor. Traktör yarışlarının ilkini Tekirdağ Arzulu Köyü’nde, ikincisini ise Adana Karataş’ta gerçekleştiren Orange Mind Event, üçüncü yarışı ise Adana’nın Ceyhan İlçesi’nde yapılacağını duyurdu.

Massey Ferguson’un traktörleriyle zorlu parkurları en kısa sürede tamamlamak için birbirleriyle kıyasıya yarışacak olan çiftçiler için derin çukurlar su ile dolduruldu ve kukalarla zorlu virajlar oluşturularak 1,5 dakikalık bir parkur hazırlandı. Profi Traktör Türkiye’nin medya sponsorluğunu üstlendiği Traktör Yarışları için nefesler tutulurken, 9 Mayıs itibariyle kayıtlar başladı. Yarışmaya katılmak isteyen çiftçiler, 40 kişi ile sınırlı olan kontenjan için 0549 514 94 74 numaralı Whatsap Kayıt Hattı üzerinden ücretsiz olarak yarışmaya katılabilecek.

Total
22
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

AGCO’dan, 5 yaş üzerindeki traktörlere ücretsiz muayene!

SONRAKİ HABER

Massey Ferguson’un “MF 5S” Serisi’ne bir ödül daha...

BENZER HABERLER
Total
22
Share