Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Uluslararası tarım fuarı AGROEXPO, 2024’te de kıtaları bir araya getiriyor

Dünya’nın en prestijli tarım fuarlarından biri olan AGROEXPO Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı, 30 Ocak – 03 Şubat 2024 tarihleri arasında 19. kez kapılarını açıyor.

30 Ocak – 03 Şubat 2024 tarihleri arasında Orion Fuarcılık tarafından düzenlenecek  AGROEXPO Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı, dünyanın en çok ilgi çeken tarım organizasyonları arasında yer alıyor. ProGen Tohum’un Ana Sponsorluğunu üstelendiği AGROEXPO, 330 bin metrekarelik Fuar İzmir’de, gerçekleşecek. 100’e yakın ülkeden, yüz binlerce ziyaretçi ve katılımcının buluşacağı fuarda, tarım ve hayvancılık sektöründeki son yenilikler tanıtılıp, gelişen teknolojiler ve uygulamalar ziyaretçilerle paylaşılacak.

Ziyaretçiler çeşitli tarım ürünlerini inceleyebilecek

Beş gün boyunca ziyaret edilebilecek fuarda: Tohum, gübre, sulama, zirai ilaçlar, bilişim, fide, fidan, sera teknolojileri, tarım makineleri, traktör, hayvancılık, yem sektörü, kanatlı sektörü, arıcılık gibi bir çok ürün grubundan en yeni teknolojiye sahip ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Ticari anlaşmalar ile iş hacmi artıyor

Dünyanın çeşitli ülkelerinden alım heyetlerinin katıldığı AGROEXPO’ da geçen yıl milyarlarca dolarlık iş hacmi gerçekleşirken, bu yıl yapılacak ikili görüşmeler ve alım heyeti toplantılarıyla bu rakamın çok daha yukarıya çıkması hedefleniyor.

AGROEXPO’YA THY ile uçun

Dünya’nın dört bir yanından çiftçilerin, profesyonellerin ve sektörün temsilcilerinin yer alacağı fuarda, resmi hava yolu olan Türk Hava Yolları ile ulusal ve uluslararası ziyaretçiler biletlerini AGROEXPO’ya özel indirimli fiyatlarla alacak.

Ücretsiz biletinizi onlıne alın

Beş gün boyunca 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaretçileri Fuar İzmir’de ağırlayacak olan AGROEXPO’ da vatandaşlar biletlerini www.agroexpo.com.tr internet sitesi üzerinden kolayca kayıt olarak ücretsiz bir şekilde alabilecek.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Genç Mucitler “Sen Yeter Ki Yap” projesi kapsamında ödülleriyle buluştu

SONRAKİ HABER

Doken Teknoloji, AX3000 ile tarlada verimliliği artırıyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share