Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

VERSATILE bayileri BAŞAK Traktör’ü ziyaret etti


Dünyanın en güçlü traktör üreticilerinden biri olan VERSATILE’in Amerika ve Kanada’daki bayileri ASKO Holding’in misafiri olarak Türkiye’ye geldi. Ülkeler arasındaki ticaret hacmini artırmak, üretim ve teknoloji alanındaki bilgi birikimini paylaşmak ve ortak sinerjiyi artırmak için düzenlenen etkinliğe 40’a yakın ABD’li ve Kanadalı bayi katıldı. Misafirler 25 Haziran tarihinde ASKO Holding Sakarya yerleşkesini ziyaret etti.

Gerçekleştirdiği faaliyetler ile dikkat çeken Kuzey Amerika merkezli traktör üreticisi VERSATILE’in Amerika ve Kanada’da çalışmalarını sürdüren 40’a yakın bayisi, ASKO Holding’in misafiri olarak Türkiye’ye geldi. Ziyaretçiler, ASKO Holding şirketlerinden Başak Traktör’ün Sakarya yerleşkesini ziyaret ederek üretim sürecini yakından gözlemledi.

BAŞAK 5000 Serisi çok beğenildi

ABD ve Kanadalı misafirler Türkiye’nin en köklü tarım markalarından biri olan BAŞAK Traktör’ün üretim tesislerini gezdi. Modern ve son teknolojik makinelerle yapılan üretim sürecini yakından inceleyen misafirler BAŞAK Traktör’ün üretim kabiliyetinden etkilendi. Fabrika gezisinin ardından ziyaretçiler, etkinlik için özel hazırlanan traktör test alanında BAŞAK Traktör’ün modern ve son teknolojiye sahip traktörlerini test ettiler. Özellikle 2023 yılında Dünya’nın En Yararlı Traktörü Finalisti olan 122 HP’ye sahip 5120 Red Power modeli, tüm ziyaretçiler tarafından test edildi ve tam not aldı.

ASKO Holding ve Buhler Endüstri arasındaki iş birliği gelişiyor

ASKO Holding geçtiğimiz yıl, dünyanın en güçlü traktör üreticilerinden biri olan VERSATILE ve tarım ekipmanları üreticisi Farm King markalarının sahibi Kanada’lı Buhler Endüstri hisselerinin yüzde 96.7’si devralarak satış sürecini tamamlamıştı. Dünyanın en güçlü traktör üreticilerinden biri olan VERSATILE, 170 beygirden başlayan 620 beygire kadar uzanan traktörler üretiyor. VERSATILE’in 1934 yılından bu yana ürettiği 100 binden fazla özel ve güçlü traktör dünya tarım sektörüne hizmet ediyor. Farm King ise tarımsal faaliyetlerin mekanizasyonu için tarım aletleri üretimi gerçekleştiriyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

“MF ACTIVA S biçerdöver serisi, düşük dane kaybı ile büyük avantaj sağlıyor”

SONRAKİ HABER

Tarım Kredi üretim kapasitesini artırıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share