Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Yanmar Turkey ile Türk tarım ekipmanları dünya çapında ilgi görüyor

Dünyanın önde gelen endüstriyel motor üreticisi olan ve 110 yıldır faaliyetlerini ara vermeden devam eden Yanmar’ın tam iştiraki Yanmar Turkey, Türkiye’deki tarım ekipmanı üreticileri ile iş birliği yaparak birlikte ürettikleri kaliteli ürünleri Orta Asya, Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Asya’da bulunan 20’den fazla ülkeye başarılı bir şekilde ihraç ediyor.

Yanmar Turkey, YTAgri markası ile Türkiye’den Japonya’ya yapılan tarım makine ve ekipman ihracatının neredeyse %60’ını üstlenerek, sürdürülebilir başarıya odaklanan bir lider konumunu korurken, Türkiye’de faaliyet gösteren tarım ekipmanı üreticilerine ürünlerini yurt dışına ihraç edebilmeleri için tasarım, üretim ve markalaşma konularında destek oluyor.

Murat Balkan KANBİR – Yanmar Turkey Makine A.Ş. Tarım İş Kolu ve İş Geliştirme Müdürü

Yerli üreticiler, Yanmar Turkey ile dünya pazarına açılıyor

Japon motor üreticisi Yanmar’ın küresel iş ağına dayanan desteği ile YTAgri tarım makine ve ekipmanları alanında; kalite, sağlamlık ve fonksiyonelliği birleştiren bir marka olarak öne çıkıyor. Türkiye’deki kaliteli tarım ekipmanı üreticileri ile iş birliği yaparak Orta Asya, Doğu Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Asya’da bulunan 20’den fazla ülkeye tarım ekipmanı ihraç eden Yanmar Turkey, bu iş birlikleri sayesinde yerli üreticilere dünya genelinde ürünlerini pazarlama ve ihracat yapma imkanı sunarken Türkiye’de üretilen yüksek kaliteli tarım ekipmanları ile dünya çapındaki çiftçilere ulaşmayı hedefliyor.

“Türkiye’nin tarım makineleri sektöründeki başarısını artırmayı amaçlıyoruz”

YTAgri’nin hızlı büyüme yolculuğundaki en büyük avantajlardan birinin Yanmar’ın yenilikçi ürün geliştirme standartlarını ve kalitesini Türkiye’deki partnerleriyle paylaşmak olduğunun altını çizen Yanmar Turkey Makine A.Ş. Tarım İş Kolu ve İş Geliştirme Müdürü Murat Balkan Kanbir, “Yanmar şirketler grubu, dünya çapında üretim, satış, araştırma ve geliştirme yapan 115’in üzerinde şirketten oluşuyor. 21 bin çalışana sahip bu büyük çatının altında Asya ve Avrupa’da bulunan beş Ar-Ge merkezi ile başta traktörler, tarım makineleri ve ekipmanları olmak üzere deniz motorları, iş makineleri, enerji sistemleri, endüstriyel motorlar, makine parça ve komponentleri sağlayıcısı olarak inovatif ve kalıcı çözümler üretiyoruz” dedi.

“İş ortaklarımıza, Yanmar’ın Ar-Ge ve kalite standartlarında destek oluyoruz”

Yanmar Turkey olarak, Türk üreticilerle birlikte bilgi birikimlerini ve üstün kalite standartlarını paylaşarak benzer imkanlara sahip olmalarını arzuladıklarını belirten Kanbir, “Bu kapsamda daha önce benzeri görülmemiş AYP (Authorized Yanmar Partner / Yetkilendirilmiş Yanmar İş Ortağı) adını verdiğimiz bir modeli geliştirdik. YTAgri markamız için yetkilendirilmiş Yanmar iş ortaklarımıza, Yanmar’ın Ar-Ge ve kalite standartlarını öğretiyor ve uygulamalarında destek oluyoruz. Bu sayede Türk tarım ekipman ve makine sektörüne Yanmar’ın başarılı modelini aşılayarak daha verimli, sürdürülebilir ve yüksek kaliteli ürünler üretebilecekleri bir düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar 10’a yakın önemli Türk tarım ekipmanı üreticisi ile iş birliği gerçekleştirdik. Her geçen gün bu ortaklıklara yenisi ekleyerek devam ediyoruz. Türk tarımına katkıda bulunmak amacıyla Ar-Ge, mühendislik ve kalite standartlarını yükseltmek için çaba harcıyoruz” açıklamalarını yaptı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Cleanfix Türkiye Genel Müdürü Helin Koç: “Makinenizin başına gelebilecek en iyi şey Yeni Timer 4.0’dır”

SONRAKİ HABER

TürkTraktör, AAA seviyesindeki uzun vadeli kredi notuyla güven tazeledi

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share