Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Zeynela, Tümosan traktörlerinin Belarus ve Ukrayna’daki tek yetkili distribütörü oldu

Lojistik sektöründe hizmet veren uluslararası markaları bünyesinde barındıran Zeynela Motorlu Taşıtlar ve ürettiği yerli motorlar ile tarım sektörünün destekçisi olan Tümosan arasında iş birliği anlaşması imzalandı. Anlaşmayla Zeynela Motorlu Taşıtlar, Tümosan traktörlerinin Belarus ve Ukrayna’daki tek yetkili distribütörü oldu.

Zeynela, tüm ürünleri %100 yerli üretim olan Tümosan ile iş birliği kapsamında Belarus ve Ukrayna’da alt bayii ve satış sonrası servis yapılanması çalışmalarına hız vererek bölgesel anlamda yüksek nitelikli yetkili bayi ve servis ağı yapısını hedefliyor. Zeynela Motorlu Taşıtlar ve Tümosan arasında imzalanan anlaşmayla tarım sektöründe hizmet veren çeşitli ölçekteki firma ve üreticilere çözüm sunma imkânının yanı sıra tarım ürünlerinin düzenli tedariğine de katkı sağlanacak. Bu sayede tarım sektörü güç kazanacak.

Tarım sektöründeki firmalara çözüm sunma imkânı sağlanacak

Yüksek marka kalitesi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile uluslararası lojistik, ulaştırma, inşaat, tarım, savunma sektörlerine yönelik araçlar, ekipmanlar ve yedek parçaların distribütörlüğünü yapan Zeynela, girdiği pazarlardaki stratejisi ve sektörün önde gelen uluslararası markalarını bünyesine katmasıyla ürün gamını genişletiyor. Konya’da bulunan fabrikasında dizel motor, traktör, araç üstü ekipman ve forklift üretimi gerçekleştiren Tümosan ise 26 olan yurt dışı distribütörü sayısını artırarak dünyanın her köşesinde müşterileri ile buluşmayı sürdürüyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Tarımsal girdi fiyatlarında artış

SONRAKİ HABER

Bakan Nureddin Nebati: “Çiftçilere ayrılan bütçe bu yıl 39,2 milyar liraya yükseldi”

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share