Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Asırlık marka, Paksan’ın tecrübesiyle birleşti

Türkiye’nin lider balya ve tarım makineleri üreticisi Paksan Makina, İtalyan I.G. SRL Holding ile yaptığı anlaşma doğrultusunda “Gallignani” markasının klasik küçük kare balya makinelerinin lisans hakkını aldı. Bu anlaşma ile Gallignani’nin klasik küçük kare balya makineleri artık Paksan’ın fabrikalarında üretilerek dünya çiftçisine sunulacak

Mehmet Ülbe – Paksan Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Türkiye’nin lider balya ve tarım makineleri üreticisi Paksan Makina, Gallignani ailesine ait İtalyan I.G. SRL Holding ile dünyaca ünlü Galligani markasının kullanımı için anlaşmaya vardı. I.G, yapılan anlaşma kapsamında klasik küçük kare balya makinelerinde “Gallignani” markasının tüm dünyadaki kullanım lisansını Paksan’a verdi. Gallignani markası, Paksan’ın Bandırma ve Gönen fabrikalarında üretilen balya makineleri üzerinde 2020 Aralık ayı itibariyle yer almaya başlayacak. 1922 yılında üretime başlamış ve tüm dünyaya yayılmış asırlık Gallignani markası Paksan’ın 50 yıllık üretim tecrübesiyle daha güçlü ve yenilikçi bir şekilde dünya çiftçilerinin hizmetine sunulmaya devam edecek.

“İthal ettiğimiz ürünleri artık üreteceğiz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Paksan Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ülbe, “Dünya’nın önde gelen küçük kare balya makinesi üreticisi Gallignani, 100 yıllık markasını bizim kalite ve tecrübemize emanet etti. Bu anlaşmadan mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği her iki firmaya da pozitif yönde yansıyacaktır. Ayrıca daha önce ithal ettiğimiz bu makinelerin artık ülkemizde üretilip ihraç edilecek olması, ihracata dayalı gelişme programı uygulayan ülkemiz için de faydalı olacaktır” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TürkTraktör’den 1 milyonuncu traktör gövdesi

SONRAKİ HABER

Çin, 5G ile kontrol edilen elektrikli sürücüsüz traktör geliştirdi

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share