Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ASKO, Diyarbakırlı çiftçilerle buluştu

Alman devi Claas’ın Türkiye distribütörü ASKO İş ve Tarım Makinaları, Diyarbakır’da düzenlediği “Claas Tanıtım Günleri”nde Tucano 320 Serisi’ni çiftçilerle buluşturdu. Bölgedeki çiftçilerin adeta çıkarma yaptığı etkinlikte Güneydoğu Doğu Anadolu Bölgesi’nin arazi şartlarına uygun performans sergileyen Tucano 320 Serisi biçerdöver tanıtıldı.

Gerçekleştirdiği yeni ürün lansmanları ve tanıtım günleri etkinlikleriyle sektörde büyük beğeni toplayan ASKO, Diyarbakır’da düzenlediği tanıtım günlerinde çiftçilerle bir araya geldi. Radisson Blu Otel’de gerçekleştirilen etkinlikte Diyarbakırlı çiftçilere ASKO İş ve Tarım Makinaları’nın hizmetleri ve Claas’ın ürünleri hakkında bilgi verilerek, yeni Diyarbakır bayisi tanıtıldı. Program, ASKO İş ve Tarım Makinaları Satış Müdürü Serkan Anlaş’ın Claas Tucano 320 serisi biçerdöverle ilgili detaylı bir sunumu ile devam etti. Daha sonra otelin bahçesinde sergilenen Tucano 320 serisi biçerdöver, çiftçilere tanıtıldı.

“Pazar payımızı artırmayı hedefliyoruz”

Behçet Işık – ASKO İş ve Tarım Makinaları Diyarbakır Bölge Müdürü

Çiftçilerin etkinliğe yoğun katılım gösterdiğini ifade eden ASKO İş ve Tarım Makinaları Diyarbakır Bölge Müdürü Behçet Işık, “Bölgemizdeki çiftçilerin Claas’a karşı yoğun bir ilgisi var. Bu doğrultuda Claas gibi değerli ve kaliteli bir markayı tanıtmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bugünkü etkinlikten, katılımcılardan ve kalabalıktan çok memnunuz. Etkinliğimizde Claas’ın Tucano 320 Serisi biçerdöverini sergiledik. Müşterilerimiz, makineyi tanımadığı için kulaktan dolma bilgilerle geldiler. Fakat burada ön yargıları tamamen değişti. Önümüzdeki süreçte bölgemizde pazar payımızı artırmayı hedefliyoruz. Bunu da müşteri memnuniyetini sağlayarak, servis ve yedek parça organizasyonu tarafında kaliteli hizmet sunarak gerçekleştireceğiz” dedi.

PROFİ TRAKTÖR TÜRKİYE OLARAK ASKO’NUN DİYARBAKIR’DA DÜZENLEDİĞİ TANITIM GÜNLERİNDE BULUNDUK VE ETKİNLİKLE İLGİLİ KATILIMCILARIN GÖRÜŞLERİNİ ALDIK.

KATILIMCI YORUMLARI

Mehmet Cevat Delil

Türkiye Ziraat Odalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesiyim ve aynı zamanda Diyarbakır Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanlığı görevini yürütüyorum. ASKO tarafından düzenlenen etkinlik gayet güzel geçti. Diyarbakır’da düzenlenen tarım makineleri tanıtım etkinliğinde ilk defa bu kadar çiftçi bir araya geldi. ASKO İş ve Tarım Makinaları Diyarbakır Bölge Müdürü’müzün tarımla iç içe olması da çiftçilerimizin bir araya gelmesinde etkili oldu. Hem biçerdöver sahipleri hem de çiftçilik yapanlar ortak bir noktada buluştu. Çok güzel bir etkinlik oldu. Claas’ın bölgemizde ve Diyarbakır’da daha etkili faaliyetler yürütmesini istiyoruz. Claas’ın ürünleri çok kaliteli, umarım marka önümüzdeki süreçte Diyarbakır’da hak ettiği konuma gelir.

Gazenfer Toprak

ASKO tarafından düzenlenen Claas Tanıtım Günleri etkinliğinden çok memnun kaldık. Claas’ın biçerdöverini kullanıyorum ve markadan çok memnunum. Claas’ın kalite açısından dünyada 1 numara olduğunu düşünüyorum. Claas’ın bölgemizde daha fazla yaygınlık kazanmasını temenni ediyorum.

Barış Sevgi

Diyarbakır’da biçerdöver işi yapıyorum. Claas’ın düzenlediği organizasyon çok verimli ve güzel geçti. Claas kullanıcısıyım ve makinelerinden çok memnunum. 3 tanede farklı markadan biçerdöverim var. Fakat, Claas varken diğerlerinin koltuğuna dahi oturmuyorum.

Mahmut Vural

Bu etkinlik bizim açımızdan çok güzel oldu. Coğrafyamıza yakışan, güneydoğu arazi şartlarına uygun, büyük parçaları biçebilen seri bir makine olduğu için Claas Tucano 320’den memnunuz. Yenilikleri ile tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan performans sergiliyor.

Mahmut Vural – Barış Sevgi
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

HEKTAŞ, orman yangınlarından etkilenen üreticiler için “Toprakla Yeniden” dedi

SONRAKİ HABER

Yılın ilk 10 ayında 50 bin 393 adet traktör satıldı

BENZER HABERLER
Total
0
Share