Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Başak Traktör dünya finalinde

Başak Traktör, Tractor Of The Year (Yılın Traktörü – TOTY) yarışmasında finale kaldı. Kendi segmentinde en yararlı 3 traktör arasında gösterilen Başak Traktör, yarışmada finale kalan tek Türk markası oldu.

Yerli traktör ve tarım ekipmanları üreterek Türk çiftçilerinin yanında olan Başak Traktör, Tractor Of The Year (Yılın Traktörü – TOTY) yarışmasında finalde yer almaya hak kazandı. . İtalya’nın Milano kentinde “Mücadele başlasın!” teması ile düzenlenen Tractor Of The Year’da kalitesi ve benzersiz özellikleriyle dikkat çeken Başak Traktör; kendi segmentinde en yararlı 3 traktör arasında gösterilirken, sürdürülebilirlik kategorisinde de listeye dahil edildi.

26 finalist 9 Kasım’da yarışacak

Traktör üreticilerinin bir araya geldiği Tractor Of The Year’ın finali 9 Kasım’da İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenecek. Eima Uluslararası Tarım ve Bahçe Makinaları Fuarı’nda ziyaretçiler eşliğinde düzenlenecek finalde 26 ülkeden finalistler yarışacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TürkTraktör, Erenler Fabrikası’nda yerli kabin üretimine başladı

SONRAKİ HABER

Traktörlerde en çok hangi ataşmanı kullanıyorsunuz?

BENZER HABERLER
Total
0
Share