Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

CASE IH En Güncel ve Yenilenen Modelleriyle BurTarım’da

Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonu alanında lider firması TürkTraktör’ün Premium markası CASE IH en yeni ve gelişmiş modelleriyle Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda görücüye çıktı.

Tarım sektörünün en büyük ve en kapsamlı buluşmalarından BurTarım 2021’de çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak en yeni teknolojileri sergilediklerini belirten TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, pandeminin başlangıcından bu yana ilk kez çiftçilerle bir araya gelmenin heyecanını yaşadıklarını söyledi. Güçlü motor performansları ve yüksek teknolojileri ile her geçen yıl daha fazla çiftçiye ulaşan ve pazarda ilk 3’e giren CASE IH traktörlerinin en güncel ve yenilenen versiyonlarıyla Bursa’da sergilendiğini belirten Canbeyli, “TürkTraktör olarak çiftçilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak adına traktörden tarımsal ekipmana, teknolojik ürün ve çözümlere kadar çok geniş yelpazede birçok alternatif ürün ve hizmetle Bursa’ya geldik.  TürkTraktör olarak ürettiğimiz iki markadan biri olan CASE IH, son 2 yılda Türk çiftçisinin büyük beğenisi ve takdiriyle pazarda hızlı yükselişini sürdürüyor. TürkTraktör standında ürün gamımızda yer alan tüm modellerimizin yanında, 0-50 hp segmentinde olan yeni JX50E, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sunan yenilenmiş JXC Faz 3B, CVT şanzımana sahip Puma serisi ve büyük ekipman kullanımına uygun Optum serisi traktörlerimizi çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ayrıca HD Serisi Büyük Balya Makineleri ile uydu destekli dümenlemeye sahip JX ProGuide modellerimiz de fuarda görülebiliyor.” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TürkTraktör Yeni Modelleriyle Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda

SONRAKİ HABER

Steyr 4130 Expert CVT: Avusturya’lı uzman

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share