Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

CASE IH, yeni ürünleriyle Adana Tarım Fuarı’nda

TürkTraktör’ün premium markası CASE IH, 1-5 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek 15. Adana Uluslararası Tarım Fuarı’nda en güncel emisyon seviyesine sahip traktör modelleri, tarım ekipmanları ve hassas tarım teknolojilerini sergileyecek. Yeni JXC ve OPTUM AFS Connect Serisi traktörleriyle Çukurova çiftçisiyle buluşacak olan CASE IH, büyük balya ve hassas ekim makinelerini de ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Türkiye traktör pazarı sıralamasında üçüncü sıraya yerleşen ve premium özellikleriyle çiftçinin yükselen yıldızı haline gelen CASE IH’nin göz alıcı modelleriyle Çukurovalı çiftçilerin karşısına çıkacaklarına dair açıklamalarda bulunan TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, “CASE IH’nin Faz 5 emisyon seviyesindeki çevreci motorlara sahip en yeni modelleri, hem daha çevreci hem de daha tutumlu. Yeni nesil motorlar sayesinde çiftçimiz en üst seviyede verimlilikle toprağını işlerken çevreye de en az oranda zarar vermiş olacak” dedi.

Yeni CASE IH OPTUM AFS Connect Serisi

CASE IH Optum, yeni nesil Optum AFS Connect serisi ile sınıfının standartlarını belirlemeye devam ediyor. Yeni OPTUM AFSC serisi; 250 AFSC, 270 AFSC ve 300 AFSC olmak üzere, 250, 270 ve 300 HP nominal motor güçleri sunan 3 farklı modele sahip. Yeni nesil Optum’da son model AFSC kabin ile artan iç hacim ve cam alanı en önemli konfor özellikleri arasında yer alıyor. Ayrıca uygulanan ileri izolasyon teknikleri sayesinde kabin içi ses seviyesi sınıfının en iyi değerlerinden biri olan 66 desibele kadar azaltıldı. Standart ve premium donanım seçenekleriyle sunulan yeni Optum AFSC serisi; AFS PRO 1200 yeni android tabanlı renkli dokunmatik ekran, ters fan, HSC II tarla başı dönüş rutini sistemi, ISOBUS 3 hız kontrol sistemi, ön hidrolik ve PTO özelliği, 360 derece LED aydınlatma sistemi, çift hatlı hidrolik ve pnömatik römork fren sistemi, GPS destekli otomatik dümenleme sistemi gibi birçok zengin donanıma sahip.

Hassas Tarım Teknolojileri: CASE IH Farmall X ProGuide

Case IH, hassas tarım teknolojilerini Farmall X serisi ile buluşturuyor. Tüm tarımsal faaliyetlerde yüksek verim sunan ProGuide sistemi sayesinde; yakıt, tohum, ilaç ve gübre gibi girdilerde önemli bir tasarruf sağlanıyor. Dokunmatik ve yüksek çözünürlüklü ekran, doğrudan uydudan alınan yüksek kaliteli düzeltme sinyali ve üstün otomatik dümenleme özellikleri, Farmall X ProGuide’ı sınıfının yıldızı haline getiriyor.

Fuara özel indirim kampanyası

TürkTraktör, Adana Tarım Fuarı’na özel avantajlı finansman kampanyalarını da çiftçilere sunuyor. Kasım ayı boyunca yerli traktör alımlarında geçerli olmak üzere; pulluk ve römorklarda geçerli 10 bin TL indirim kasım ve aralık ayları boyunca çiftçileri bekliyor olacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Başak Traktör, çiftçilerin verimliliğini artıracak yeni modellerini tanıttı

SONRAKİ HABER

<strong>AG Products Duo ile tozu bertaraf edin</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share