Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Case IH’den Optum 340 CVXDrive’ı sergilemeye hazırlanıyor

Case IH, Optum traktör serisine yeni bir amiral gemisi modeli ekledi. Optum 340 CVXDrive, Avrupa’da ilk kez 13-14 Haziran’da gerçekleşecek Cereals Event 2023 fuarında gösterilecek.

Case IH’nin Avrupa’da ilk kez sergileyeceği traktör modeli, 340hp’ye kadar güç sağlıyor. Yeni model ile mevcut 270hp ve 300hp’lik traktör modelleri sunulan Optum CVXDrive segmenti genişlemiş oldu. Bu traktör ile büyük çiftliklerin ve müteahhitlerin gereksinimlerinin karşılanması amaçlanıyor. Optum AFS Connect serisinin en üst modeli ve en güçlüsüdür. Çifliğin, filonun ve verilerin uzaktan izlenmesini ve yönetimini sağlayan yükseltilmiş bir CVXDrive iletimine ve AFS Connect Advanced telematik portalına sahiptir. Ayrıca, Case IH’ye göre “geniş, sessiz (66dBA) ve en yüksek düzeyde konfor ve performans sağlayan mükemmel bir görüş kabinine” sahip.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Kuhn, 3.800 litre kapasiteli yeni püskürtme makinesini tanıttı

SONRAKİ HABER

Dünya tarımının nabzı Orhangazi’de atacak

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share