Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Çetinler CASE IH 3S Plaza Ceyhan’da açıldı

TürkTraktör, çiftçilerin tüm ihtiyaçlarına tek çatı altında yanıt verdiği 3S plazalarına Adana Ceyhan’da bir yenisini daha ekledi. Açılışta konuşan TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner, “Hizmet kalitemizi artırmak ve çiftçilerimizin memnuniyetlerini yükseltmek için bayi ağımızı hızla dönüştürmeye devam ediyoruz. TürkTraktör ailesinin tam 13 yıldır önemli bir parçası olan Ceyhan bayimiz Çetinler Motorlu Taşıtlar’a 3S Plaza’nın hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Türkiye otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonundaki öncü firması TürkTraktör, 3S (satış, servis, yedek parça) plazalarına Adana Ceyhan bayisini de ekledi. TürkTraktör’ün 3S Plazalarının son halkası olan Çetinler CASE IH 3S Plaza, CASE IH’in geniş ürün gamını çiftçilerle buluşturuyor. Tesiste CASE IH’in traktörlerinin yanı sıra tarımsal ekipmanlar ve akıllı tarım sistemleri de satışa sunuluyor. CASE IH Ceyhan-Osmaniye bayisi Çetinler Motorlu Taşıtlar tarafından hizmete sunulan CASE IH 3S Plaza’nın açılışına Ceyhan Kaymakamı Bayram Yılmaz, TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner, Çetinler Motorlu Taşıtlar sahibi Mehmet Çetin, TürkTraktör üst yöneticileri ve davetliler katıldı.

“Çiftçilerimizi Çetinler 3S Plaza’mızla buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz”

TürkTraktör’ün premium markası CASE IH traktörlerinin satış, servis ve yedek parça hizmetlerini tek bir çatı altında sunan Çetinler 3S Plaza açılışında konuşan TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner, Türkiye’nin en büyük tarım bölgelerinden Çukurova’da CASE IH ağını genişletiyor olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. TürkTraktör’ün 68 yıldır Türk tarımını daha ileriye taşımak, çiftçiyi en modern teknolojilerle buluşturmak ve bu toprakların bereketini en verimli şekilde geleceğe taşıyabilmek için durmaksızın çalıştıklarını belirterek; “Çiftçilerimizin traktör alıp satarken ya da servis süreçlerinde hizmet kalitesini artırmak ve memnuniyetlerini yükseltmek için bayi ağımızı hızla dönüştürmeye devam ediyoruz. Şimdi de Adana Ceyhanlı çiftçilerimizi Çetinler 3S Plaza’mızla buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz. Birçok ihtiyacı tek bir noktada karşılayan bu modern ve konforlu tesisi Ceyhan’a kazandıran Sayın Mehmet Çetin’e şükranlarımızı sunuyorum. TürkTraktör ailesinin tam 13 yıldır önemli bir parçası olan Ceyhan bayimiz Çetinler Motorlu Taşıtlar’a 3S Plaza’nın hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Buradan hizmet alacak CASE IH sahibi çiftçilerimize de bolluk ve bereket getirmesini umuyorum” açıklamalarını yaptı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Case IH LB424XLD ile %10 daha büyük balyalar ile verimlilik artıyor</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>John Deere, 3D baskı ile daha verimli motor parçaları üretiyor</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share