Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Continental, traktör lastikleri için yeni uygulamasıyla çiftçilerin yanında

Traktörde orijinal lastik dışında farklı marka lastikleri de kullanan çiftçilerin doğru lastik basınç değerlerine ulaşmaları için Continental tarafından “Agro-Tyre-Pressure App”i piyasaya sürüldü.

Continental tarafından traktörler için geliştirilen “Agro-Tyre-Pressure App”iyle çiftçiler, doğru lastik basıncına daha kolay bir şekilde ulaşabilecek. Bunun için uygulamada belirtilen lastik tabloları kullanılıyor. Fakat traktörler farklı üreticilerin lastikleriyle donatılırsa karışıklık olabiliyor. Böyle bir durumda çiftçi doğru lastik basıncını tespit etmekte zorlanıyor. Bu amaçla yapılan Continental’in yeni Agro-Tyre-Pressure uygulaması ile çiftçiler, doğru lastik basıncı bilgilerine hızlı ve kolay bir şekilde erişebiliyor. Yeni uygulama, lastiğin; yükünü, hızını, markasını ve boyutunu seçerek onları günlük işlerinde destekliyor. Uygulama, iOS ve Android işletim sistemlerinde İngilizce, Fransızca, Almanca ve Lehçe dil seçeneğiyle kullanılabiliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Üç büyük traktör pazarı düşüşte

SONRAKİ HABER

John Deere, gelecek yıl daha fazla hassasiyet ve sürüş konforu sunacak

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share