Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Güriş, Merlo telehandler ile BURTARIM 2023’te ürün ve hizmetlerini sergileyecek

Güriş İş Makinaları Endüstri, distribütörlüğünü üstlendiği Merlo Telehandler modelleriyle 3-7 Ekim tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan BURTARIM 2023 Fuarı’nda yer alacak.

Bursa’da düzenlenen önemli tarım organizasyonları arasında yer alan BURTARIM 2023 Fuarı, bu yıl da çok sayıda katılımcıyla ziyaretçilerini ağırlamayı planlıyor. Güriş İş Makinaları Endüstri, distribütörlüğünü üstlendiği Merlo telehandler ile tarım sektörüne sunduğu ürün ve hizmet çözümlerini çiftçiler ile buluşturmak için fuarda açık alan stant alanında yerini alıyor. Firma, stant alanında Merlo Tarım ve İnşaat tipi teleskopik forkliftlerini sergileyecek.

Kuyruk çıkış miline sahip olan Multifarmer öne çıkıyor

Güriş İş Makinaları Endüstri, Merlo telehandler ile hem inşaat hem de tarım sektörlerinde önemli satış adetlerine ulaştı. Güriş, fuarda kuyruk çıkış mili ve üç askı sistemi bulunan Merlo’nun Multifarmer modelini öne çıkararak, çiftçilere sağladıkları önemli bir ürün çözümünü tanıtmayı amaçlıyor. Multifarmer’ın yanında tarım sektöründe sıklıkla kullanılan balya istifleme ve yükleme işleri gerçekleştiren uzun erişim mesafesine sahip makineler de yerini alacak.

Çiftçilere ürün ve hizmet kalitesi aktarılacak

Güriş İş Makinaları Endüstri’nin stant alanını ziyaret edenler sadece Merlo kalitesi hakkında değil, çiftçiler için uygun ve hızlı kredi kullandırma sistemi olan Çiftçi Kredi Sistemi (ÇKS) hakkında da bilgi sahibi olabilecek. Ziyaretçiler, stant alanında şirket ve ürünler hakkında detaylı bilgiler alabilecek. Güriş, tüm bu hizmetlerine fuar alanında dağıtacağı promosyon hediyeler ile de destekleyecek. BURTARIM 2023’ün ardından Adana’da gerçekleşecek tarım fuarına da katılım sağlayacak olan Güriş İş Makinaları Endüstri, Merlo’yu sektöre tanıtmaya devam edecek.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Yanmar, Türkiye’deki yeni traktör fabrikasını İzmir Torbalı’da açtı

SONRAKİ HABER

HASEL, tarım sektörüne yönelik ürünleriyle BURTARIM 2023’te

BENZER HABERLER
Total
0
Share