Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

HASEL, Bobcat’in Türkiye distribütörü oldu

1985 yılından bu yana iş ve istif makineleri alanında birçok markanın distribütörlüğünü başarıyla yürüten HASEL, BOBCAT markasının Türkiye’de tek yetkili distribütörlüğünü alarak hizmet alanını genişletti.

Türkiye iş ve istif makineleri pazarının önde gelen firmaları arasında yer alan ve istif makineleri alanındaki pazar liderliğini 22 yıldır sürdüren HASEL, 2020 yılında başladığı HYUNDAI İş Makinaları distribütörlüğü ile iş makineleri pazarında yükselen pazar payı ile dikkat çekiyor. BOBCAT markası ile mini yükleyici, teleskobik yükleyici ve mini ekskavatör pazarında geniş ürün çeşitliliğini, kaliteli satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşterilerine çözüm üretecek olan HASEL, pazarın en önemli oyuncuları arasında yer almayı hedefliyor.

Kiralama ve 2. el satış konusunda da hizmet veren HASEL, satış sonrası hizmet anlayışını, müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırarak yatırımlarına devam ediyor. Teknik servis konusunda; eğitimli teknisyenleri, geniş yedek parça stoğu ve bayii ağı ile sektörde öne çıkıyor. Türkiye’nin 17 noktasındaki bölge, ofis, uzman satış ve servis ekibi ile temsil ettiği markalara kendi güvencesini ekleyen HASEL, satış sonrası hizmetlerinde maksimum müşteri memnuniyeti sağlama hedefini koruyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

TürkTraktör’ün uzun vadeli ulusal notu AAA (Trk) olarak belirlendi

SONRAKİ HABER

TürkTraktör, 12.kütüphanesini Adana Çukur Köyü’nde açtı

BENZER HABERLER
Total
0
Share