Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Massey Ferguson’dan çiftçilere sağlık kiti hediyesi

Türkiye’nin en çok tercih edilen 3 traktör markasından biri olan Massey Ferguson’un üreticisi AGCO, Castrol iş birliğiyle sağlık kiti kampanyası başlattı.

Mete Has – AGCO Türkiye Genel Müdürü

Türkiye genelinde, tüm Massey Ferguson bayilerinde ve yetkili servislerinde geçerli olacak kampanya kapsamında, pandemi döneminde bile gıda üretiminin durmaması için canla başla çalışan çiftçilere, eldiven, maske ve çantadan oluşan “Sağlık Kiti” hediye edilecek. 15 Ağustos’a kadar devam edecek kampanya ile 5 bin adedi aşkın sağlık kiti dağıtımı yapılması planlanıyor. Covid-19 döneminde tarım üreticilerinin, gıda üretiminin kesintisiye uğramaması için çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini dile getiren AGCO Türkiye Genel Müdürü Mete Has, “Gıda tedariğinde hayatımızın en önemli parçasını oluşturan gizli kahramanlarımız çiftçilerimizin sağlıklarını korumak ve onların bu özverili çalışmalarına teşekkür etmek adına bu kampanyayla MF sağlık kitinden hediye etmek istedik” dedi. AGCO Türkiye ve Ortadoğu Parça Satış Müdürü Bora Soylu da, “AGCO hem ürünleriyle hem de hizmetleriyle sektörün standartlarını belirleyen çok önemli bir marka. Yüksek teknolojili ürünlerimizden, madeni yağlara kadar çok geniş bir yelpazede sektörün en iyileriyle çalışıyoruz. Castrol ise madeni yağ standartlarımızı fazlasıyla karşılayan ve MF makinelerinin ilk günkü performansının korunmasını sağlayan bir iş ortağımız. Massey Ferguson ve Castrol olarak tıpkı markalarımız gibi en zor şartlarda bile durmadan çalışan çiftçilerimize küçük birer hediye vermek istedik. Umarız bu zorlu günler en kısa sürede geçer ve sağlık kitlerimiz hatıra olarak kalır. AGCO satış sonrası hizmetlerde her zaman çiftçilerimizin yanında ve biz büyük bir aileyiz” dedi.

Bora Soylu – AGCO Türkiye ve Ortadoğu Parça Satış Müdürü

Massey Ferguson “4. Servis Günleri” başladı

AGCO’nun Massey Ferguson “4. Servis Günleri”, 15 Haziran 2020 tarihinde başladı. Her yıl sezonun belli dönemlerinde düzenlenen “Servis Günleri” ile, Massey Ferguson markalı traktör, biçerdöver ve ekipmanlarının bayiler ve yetkili servisler tarafından kontrol ve bakımı yapılıyor. Çeşitli kampanyalarla AGCO markalı orijinal yedek parça ve Massey Ferguson yağlar kullanılarak, tarım ekipmanlarının ilk günkü performansının korunması amaçlanıyor. AGCO yedek parçaları, Massey Ferguson bayi ve yetkili servislerinde 12 ay garanti ile satılıyor. Detaylı bilgi edinmek isteyenler için ayrıntılı bilgiler, www.agcopartsandservice.com sitesinde yer alıyor. Servis Günleri’nde, mobil servis araçları ile bayi ve yetkili servis noktalarında çiftçilerle buluşmalar da gerçekleştiriliyor. Buluşmalarda kampanya indirimlerinin yanı sıra bölgeye özel farklı sürprizler de oluyor.

AGCO Türkiye, müşteri memnuniyetinde her zaman ilk sıralarda…

Massey Ferguson bayileri aracılığıyla, öncelikle müşteri memnuniyeti amaçlanıyor. Bayi ve servislerden hizmet alan müşterilerin memnuniyeti, yıl içinde düzenli aralıklarla ölçümlenirken, AGCO Türkiye, bu alanda Avrupa ve Orta Doğu bölgesinde ilk sıralarda yer alıyor. Massey Ferguson’un 3,5 milyon adet parça numarası, 650 milyon ABD Doları değerinde yedek parça stoğu, 10 milyon adet yıllık sevkiyat siparişi, 10 bin farklı sevk noktası bulunuyor. Satış sonrası hizmetleriyle de öne çıkan Massey Ferguson, MF Care ile Servis ve Uzatılmış Garanti Sözleşmesi imkanı sunuyor. Bu sözleşme ile masrafları Massey Ferguson makinesinin satın alındığı noktada sabitliyor, optimum performans sağlıyor, verimliliği garantiliyor ve makinenin ikinci el değerini en üst seviyeye çıkarıyor. MF Care Servis Çözümleri, ödeme ve çalışma saati gereksinimlerine uyacak şekilde kişiselleştiriliyor ve ödeme ve çalışma saati gereksinimlerine uyacak esneklik sunuyor.

10+ Massey Ferguson yedek parçaları

10+ Massey Ferguson yedek parça yelpazesi, MF 35 serisinden MF 6400 serisine kadar traktörler için, en sık değiştirilen parçaları içeriyor. Rekabetçi fiyatlar sunan Massey Ferguson, traktörün en yüksek performansı koruyacağına dair güvence sunuyor. Bir orijinal AGCO parçası ile Massey Ferguson traktörünüz için orijinal kalite, 12 aylık 10+ Massey Ferguson parça garantisi de sağlıyor.

AGCO Parts Book To Go”mobil uygulaması ile tüm ürün bilgileri cebinizde

“AGCO Parts Book to Go” parça kataloğu mobil uygulaması, 40 ülkede hem Android hem de Apple iOS platformlarında (iOS 6 ve üstü) yer alıyor. Çoklu dil desteğiyle 14 dilde kullanılabilen uygulama, parça listeleri veya arama işlevi yoluyla parça bilgilerinin kolayca bulunmasını sağlıyor. Büyütme, kaydırma ve açıklama görüntüleme özelliklerine sahip interaktif çizimler içeren uygulama, parça listelerini, seçtiğiniz e-postaya gönderebilme, çevrim dışı erişim imkanı sunuyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Özka Lastik, bu yıl da İSO 500 listesinde

SONRAKİ HABER

ROTA 70 yaşında

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share