Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Massey Ferguson’un yeni amiral gemisi, Agritechnica’da görücüye çıkıyor

AGCO’nun global ölçekteki tanınan markası Massey Ferguson, sade ve güvenilir ürün serisindeki yeni amiral gemisi traktör modelini, 12 Kasım saat 08:30’da Hannover’de yapılacak olan Agritechnica Fuarında görücüye çıkarıyor. Fuar ziyaretçileri, yeni ürünü salon 20, stand A27’de MF standında inceleyebilecekler.

Fransa’daki Beauvais fabrikasında bugüne kadar üretilen en güçlü traktör olarak lanse edilen Massey Ferguson’un yeni amiral gemisi, ‘Yılın Traktörü’ yarışmasında da finalist olarak seçildi. Üstün performans sunmak için tasarlanan yeni traktör, dünya çapında modern tarımın çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için çok yönlü bir çalışmayı vurguluyor. Yeni ve geniş kabin, operatörlerin konforlu bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Traktördeki standart MF Exclusive özelliği, üretkenliği en üst düzeye çıkarmak, çalışmayı kolaylaştırmak ve operatör yorgunluğunu azaltmak için kolay kontroller ve bağlantılı teknolojileri sunuyor.

Yeni donanım ve özellikler amiral gemisinde yer buldu

Massey Ferguson, aynı zamanda yeni traktörde, üst düzey otomasyonunu da tanıtıyor. En son teknolojiyle donatılmış traktör, operatörlerin kullanım hassasiyetini ve performansı geliştirmek için akıllı özellikleri de beraberinde getiriyor. Amiral gemisi, güncellenmiş güçlü motoruyla, bakım ve işletme maliyetlerini azaltırken yüksek güç ve tork performansı da sunuyor. Yeni traktördeki güçlü motor, geliştirilmiş şanzımanla birleşerek sorunsuz ve verimli bir çalışma sağlıyor.

Daha güçlü daha sağlam

Sağlam bir şasi üzerine inşa edilen yeni amiral gemisi traktör, çok çeşitli ekipmanların taşınması ve çalıştırılması için güçlü ön ve arka askıların yanı sıra yüksek performanslı hidrolik sistemlere de sahip. Traktördeki çok yönlü tasarım, tarladaki büyük ekipmanlara güç sağlamanın yanı sıra yolda ağır yükleri güvenli ve ekonomik bir şekilde taşımak için ideal bir kombinasyon sunuyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Agritechnica'da, John Deere etanol motoru sergilenecek

SONRAKİ HABER

Tarım makineleri sanayi, Avrupa’da resesyon etkisinde

BENZER HABERLER
Total
0
Share