Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

New Holland 125 yaşında

Dünya genelinde beş nesildir çiftçilerin yaşamlarını daha kolay, işlerini daha verimli ve sürdürülebilir hale getiren New Holland Agriculture, bu yıl kuruluşunun 125. yılını kutluyor.

Doğu Amerika’nın küçük bir kasabasında tarımsal ekipman üretimi ile faaliyetlerine başlayan New Holland, kurulduğu ilk günden günümüze kadar global gıda tedariğinde sağladığı mekanizasyon desteği ile hayati bir görevi başarı ile yerine getiriyor. Başta traktör olmak üzere pek çok tarımsal ekipmanın tasarım, üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerini sunarken, hayatımızda önemli bir yeri olan çiftçileri ‘daha iyiyle’ buluşturmak üzere aralıksız şekilde yeni ürün ve çözümler geliştiriyor.  Dünya genelinde beş nesildir çiftçilerin yaşamlarını daha kolay, işlerini daha verimli ve sürdürülebilir hale getiren, zengin tarihi ile küresel bir marka haline gelen New Holland; tarımın geleceğine yön vermeye ve pek çok alanda önemli yeniliklere imza atmaya devam ediyor. Türkiye’de de Koç Holding ve CNH Industrial ortaklık çatısı altında TürkTraktör’ün 65 yıllık deneyimi ile sunulan New Holland ürünleri, Türkiye traktör pazarında “en çok tercih edilen marka” olma gururunu yaşıyor. TürkTraktör çatısı altında Ankara ve Sakarya/Erenler fabrikalarında kurulu entegre üretim sistemi ile tamamı Türkiye’de Türk mühendisleri tarafından tasarlanarak üretilen geniş ürün yelpazesi ile yerli pazarda hizmet verirken; aynı zamanda dünyanın 130’dan fazla ülkesindeki dünya çiftçilerinin de kullanımına sunuluyor.   43 – 145 HP yerli üretim traktörlerin yanı sıra, 435Hp’ye varan ithal ürün grupları ile New Holland, Türkiye çiftçilerini her ihtiyaçlarına uygun traktörler ile buluşturuyor. Traktör pazarındaki tartışılmaz liderliğinin yanı sıra, pazara sunduğu diğer tarımsal ekipman ürün çeşitliliği ile de pek çok çiftçimizin hayatını kolaylaştıran mekanizasyon çözümleri ile tarım sektörünün yanında yer alıyor. New Holland, tıpkı dünyanın diğer tüm ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de “Her Mevsim İş Ortağınız” ana teması ile tüm çiftçilerimiz için sadece bir marka değil; güvenilir, açık – duyarlı, yenilikçi ve sürdürülebilir bir iş ortağı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda da satış, satış sonrası hizmetler, hassas tarım uygulamaları, tarımda dijitalleşme, otomasyon ve alternatif enerjilerle çalışan sistemler ile ürün ve hizmet yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Geride kalan bir asırdan daha uzun sürede olduğu gibi New Holland, önümüzdeki dönemde de verimliliklerini artırmak adına ihtiyaç duyacakları üstün özelliklere sahip ürünleri ve yeni teknolojileri bugünden çiftçilerle buluşturarak, ‘Tarımın Geleceğini Şekillendiren Marka’ olmaya devam etmeyi hedefliyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

Deutz-Fahr'ın yeni seri traktörü 8 Eylül'de çiftçilerle buluşacak

SONRAKİ HABER

100 bin TL'ye hayvan çiftliği nasıl kurulur?

BENZER HABERLER
Total
0
Share