Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

New Holland, CR ve CX kombinasyonlarını güncelledi

New Holland, Agritechnica’da CR ikiz rotor ve CX sarsak biçerdöverlerinin güncellenmiş versiyonlarını sergileyecek. Her iki seri de, fuarda tanıtılacak olan yeni amiral gemisi biçerdöverde de kullanılacak olan yeni stille sunuluyor.

New Holland CR ikiz rotor ve CX sarsak biçerdöverleri, yeni özellikleriyle öne çıkıyor. İki biçerdöver serisi, deri koltukları ve üç kameralı güvenlik sisteminin yanı sıra elektrikli olarak geri çekilebilen sağ aynaya sahip güncellenmiş kabinlerden yararlanıyor.

Yeni özellikler kullanıcılarla buluşuyor

New Holland CR7.90, 24 inçlik kayışa sahip yeni ray seçeneğiyle kullanıcılarına sunuluyor. CR7.80, 7.90 ve 8.80 modelleri artık daha büyük CR8.90, 9.90 ve 10.90 biçerdöverlerinden dinamik akış kontrolüne sahip olabiliyor. Bu, harmanlama performansını artırmak amacıyla iki rotor üzerindeki kanatların konumunun hareket halindeyken ayarlanmasına olanak tanıyor. New Holland ayrıca IntelliView 12 ekranını kullanarak hasat yapmaya yönelik PLM gibi potansiyel yeni özelliklere olan ilgiyi de ölçüyor. Bu, kullanım kılavuzunun dijital arama fonksiyonuna sahip olacak ve uzaktan ekran erişimiyle birleştirilebilecek. Tohum sonlandırıcının fabrikada takılan bir versiyonunun da ön izlemesi yapılacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

TürkTraktör en yeni ve çevreci ürünleriyle Adana Tarım Fuarı’nda çiftçileri bekliyor

SONRAKİ HABER

TürkTraktör’ün lider markası New Holland, yeni traktör ve tarımsal ekipmanlarını Adana Tarım Fuarı’nda sergiliyor

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share