Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

New Holland güçlü ve verimli modelleriyle dikkat çekiyor

New Holland; en yeni, en çevreci ve son teknoloji ürünlerini çiftçilerin hizmetine sunmaya devam ediyor. 55 HP’den 340 HP’ye kadar geniş bir ürün gamına sahip olan marka, ağır hizmet ve özel uygulamalara yönelik güçlü ve verimli modelleriyle dikkat çekiyor.

Sürdürülebilir tarımda yüksek güçlü traktörler ile daha büyük ve daha modern tarımsal ekipmanlar kullanılıyor. Bu sayede birim zamanda daha fazla iş yapabilme kabiliyeti, daha düşük operatör ve yakıt masrafı, daha az toprak sıkışması gibi tarımsal üretimin verimini artıran birçok avantaj sağlanıyor. Köklü bir geçmişe sahip olan TürkTraktör güvencesiyle uzun yıllardır Türkiye pazarına sunulan New Holland markalı TR6s, T6, T7 ve T7 HD serisi traktörler ile çiftçilerin yüksek güçlü ve modern traktör ihtiyacı karşılanıyor.

Gücü ile lider yeni nesil yerli dev TR6s

New Holland TR6s serisi, TürkTraktör fabrikalarında montajı yapılan ve yerlilik oranı gün geçtikçe artan, ülkede üretilen en yüksek güçlü traktörler arasında yer alıyor. Yerli montaj olması sayesinde, çiftçilere ithal traktör kalitesini yerli ürün ulaşılabilirliğiyle sunuyor. Seride 145 HP’den 175 HP’ye kadar maksimum güce sahip 5 farklı model yer alıyor. Serinin en güçlüsü TR.170s modeli, 6 silindirli motoruyla 738 Nm maksimum tork değerine ulaşabiliyor. TR6s serisinde, yarı otomatik şanzıman yer alıyor. Otomatik vites geçiş özelliğine sahip şanzıman sistemi sayesinde otomatik mod seçildiğinde motor yüklenmesi ve devrine göre vites artırılıp azaltılabiliyor. Maksimum yol hızlarına daha düşük motor devirleriyle ulaşılmasını sağlayan ve bu sayede yakıt tasarrufu sunan 17. yol vitesi, serideki ön aks süspansiyonlu ve 6 silindirli modellerde standart olarak sunuluyor.

Her koşulda yüksek üretkenlik

TR6s serisinde geniş kabin hacmi ve yüksek görüş açısına sahip Horizon™ kabin yer alıyor. Kabin sayesinde her koşulda yüksek üretkenlik ve görüş kabiliyeti mümkün oluyor. Dijital ve analog göstergeleri bünyesinde barındıran gelişmiş gösterge paneli ile traktörle ilgili tüm parametreler hızlı ve kolay bir şekilde takip ediliyor. Çift hatlı hidrolik römork freni ve çamurluk üstü hidrolik kontrol kumandasına sahip seride, 8 adet hidrolik güç çıkışı yer alıyor. TR6s serisinde ilgili modele göre sunulan 5.627 kg ya da 6.218 kg hidrolik kaldırma kapasitesi sayesinde ağır ekipmanlarla rahatça çalışıyor. Standart olarak sunulan elektro-hidrolik PTO ile 540, 540E ve 1000 d/dk kuyruk mili hızı seçenekleri; birlikte çalışılabilen ekipman çeşidini maksimuma çıkarıyor.

Güçlü, ekonomik ve çevreci T6 Serisi

New Holland T6 serisi, 145 HP’den 175 HP’ye kadar maksimum güç seçeneklerine sahip 5 farklı model ile sunuluyor. Serinin en güçlüsü T6.180 AC modeli, 738 Nm tork değerine sahip. T6 serisi, Auto Command™ (sürekli değişken eco CVT ) şanzıman sayesinde düşük motor devirlerinde maksimum hız yakalayarak yakıt tasarrufu sağlıyor. Command Grip™ çok fonksiyonlu levye aynı zamanda kullanım kolaylığı sunuyor.

Gelişmiş donanım özellikleri ile verimli çalışma imkanı

T6 serisindeki hidrolik sistem, elektronik olarak kontrol ediliyor. 8 adet elektronik kontrollü hidrolik güç çıkışı ve 6.218 kg hidrolik kaldırma kapasitesine sahip seride, hidrolik römork freni standart olarak yer alıyor. Güçlü hidrolik sistem ve 540, 540E ve 1000 d/dk hız seçeneklerine sahip elektro-hidrolik PTO sayesinde birçok ekipmanla verimli çalışmalar yapmak mümkün oluyor. T6 serisinde ön aks süspansiyonu ile ön hidrolik ve kuyruk mili ise, çiftçilerin ihtiyaçları doğrultusunda isteğe bağlı olarak tercih ediliyor.

Güç, konfor ve verimlilik T7 Serisinde

Çiftçilerin kullanım ve güç ihtiyaçlarına göre tercih edebileceği 9 farklı modele sahip New Holland T7 serisi, 165 HP’den 300 HP’ye kadar maksimum güç seçenekleriyle sunuluyor. Seride yer alan 6 silindirli ve 6,75 litre hacme sahip NEF motor, 1.250 Nm’ye varan maksimum tork değeri ile yüksek güç ve verimlilik sağlıyor. T7 serisinde modellere göre Range Command™ (yarı otomatik), Power Command™ (tam otomatik) ve Auto Command™ (CVT sürekli değişken oranlı) şanzıman alternatifleri sunuluyor. Ayrıca gelişmiş şanzıman sistemi sayesinde, minimum motor devrinde yüksek çekiş gücü ve yakıt tasarrufu mümkün oluyor.

Üstün donanım özellikleri

T7 Auto Command™ şanzımana sahip modeller, aynı zamanda ergonomi ve konforu üst düzeye taşıyan PLMI kabinle donatıldı. PLMI kabin; Intelliview™ 12 ekran, SideWinder™ ultra konsol ve kumandalar, CentreView™ direksiyona adapte ekran, yeni tip çok fonksiyonlu levye, geniş iç hacim, daha fazla cam alanı ve 66 dB(A) gibi düşük ses seviyesiyle dikkat çekiyor. T7 serisinde elektro-hidrolik kuyruk mili ve CCLS (kapalı devre yük algılamalı) hidrolik pompa gibi üstün hidrolik sistem donanımları sayesinde birçok farklı ekipmanla verimli çalışmalar yapılıyor. T7 serisine yakın zamanda eklenen T7.300 modelinde tüm üstün donanım özelliklerine ilave olarak; özellikle büyük balya makinesi müteahhitlerinin tercih ettiği ters motor fanı, hidrolik + pnömatik römork fren sistemi ve temizlik amacıyla hava hattı ve tabancası sunuluyor.

Teknoloji ve gücün sembolü T7 HD

New Holland T7 HD serisi; 288 HP, 313 HP ve 340 HP maksimum motor gücüne sahip üç farklı model seçeneğiyle sunuluyor. Serideki 6 silindirli ve 6,7 litre silindir hacmine sahip NEF motor, yüksek güç isteyen tarımsal faaliyetlerde üstün bir performans sergiliyor. Seriye yeni eklenen T7.340 HD modeli, 1.353 Nm maksimum tork değeriyle dikkat çekiyor. Sidewinder™ Ultra kumanda konsolu ve Intelliview ™ 12 monitör gibi üstün özelliklerle donatılan Horizon Ultra kabin, aynı zamanda 66 dB(A) gibi sınıfında lider bir ses seviyesiyle serideki konfor ve ergonomiyi üst düzeye taşıyor. T7 HD serisinde, Auto Command™ (CVT sürekli değişken oranlı) şanzıman sayesinde kayıpsız güç aktarımı sağlanarak, yüksek verimlilikle çalışılması mümkün oluyor. T7 serisinde sunulan 11.058 kg hidrolik kaldırma kapasitesi sayesinde en ağır ekipmanlar kolayca kaldırılabiliyor. Ayrıca 540, 540E, 1000 ve 1000E kuyruk mili devir seçenekleri ile çalışılabilen ekipman çeşidi maksimuma çıkarılıyor. Seride ön hidrolik ve ön PTO da standart olarak yer alıyor. Tüm T7 HD modellerinde kabin ve ön aks süspansiyonu, sıra sonu dönüş rutini, çamurluk üzeri kontroller, uydu destekli dümenleme sistemi (GPS complete) gibi donanım özellikleri standart olarak sunularak; kullanıcılara üst düzey bir traktörle çalışmanın ayrıcalıkları hissettiriliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

DEUTZ FAHR'dan yeni 6150.4 AGROTRON Cross-Farming çağının öncüsü

SONRAKİ HABER

Tarımsal girdi fiyatlarında artış sürüyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share