Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Orion Fuarcılık, firma temsilcilerini ‘Bir fuardan nasıl verim alırım eğitimi’nde buluşturdu

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise dört büyük tarım fuarından biri olan AGROEXPO Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nı düzenleyen Orion Fuarcılık, fuar katılımcılarını ‘Bir fuardan nasıl verim alırım?’ isimli ücretsiz online eğitimle buluşturdu.

Nasıl verim alınır?

1-5 Şubat tarihleri arasında 18. kez kapılarını açmaya hazırlanan AGROEXPO öncesi firmalara verilen eğitimle, yapılması gereken hazırlıklar, fuar süresince uygulanması gereken doğrular ve fuar sonrası satışta verimliliği arttırma yöntemleri anlatıldı.

Eğitmen Mehmet Dükkancı tarafından verilen online eğitime katılan firma temsilcileri, doğru stant ve fuar stratejileri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi oldu.

Yüzbinlerce ziyaretçi buluşacak

2023 yılında 18. kez düzenlenecek olan AGROEXPO 337 bin m2’lik toplam alana sahip Fuar İzmir’de, 110 bin m2 sergi alanı üzerine kurulacak.

100’ün üzerinde ülkeden, yüz binlerce ziyaretçi ve katılımcının buluşacağı fuarda, tarım ve hayvancılık sektöründeki son yenilikler tanıtılıp, gelişen teknolojiler ve uygulamalar konuklarla paylaşılacak.

Ticari anlaşmalar ön planda

Dünyanın çeşitli ülkelerinden alım heyetlerinin katıldığı AGROEXPO’da geçen yıl 2 milyar dolarlık iş hacmi gerçekleştirilirken, bu yıl yurt dışından gelecek olan alım heyetlerinin katılımlarıyla ikili görüşme toplantıları ile birlikte 3 milyar dolarlık bir iş hacminin gerçekleşmesi bekleniyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Tarım ekipmanı üreticileri, Yanmar Türkiye ile yurtdışına açılıyor!

SONRAKİ HABER

BURTARIM 2022 19. kez kapılarını açıyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share