Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

ÖZKA AGRÖ11 ile biçerdöver performansı en üst seviyede

Geliştirdiği üstün teknoloji ürünlerle zirai ve iş makinesi lastikleri sektörüne değer katan ÖZKA Lastik, hasat döneminde de tarım profesyonellerinin yanında olmaya devam ediyor. Mayıs ayı itibarıyla başlayan hububat hasadında ÖZKA’nın geliştirdiği radyal biçerdöver lastiği AGRÖ11; biçerdöverlere yüksek verimlilik, dayanıklılık ve çekiş gücü avantajı sağlıyor.

Bereketli topraklara sahip olan tarım ülkesi Türkiye’de, hububat hasadı çeşitli bölgelerde büyük beklentilerle başladı. Tarım profesyonellerinin ve şirketlerin ortalama 4 ay süren yoğun döneminde en büyük destekçilerinden biri de tarım teknolojileri oluyor. Verimi artıracak tüm yeni teknolojilerin kullanıldığı bu süreçte, hububat hasadının kritik aracı biçerdöverlerin payı ve önemi büyük. Zirai ve endüstriyel lastik kategorilerinde güçlü üretim altyapısı ve geniş ürün gamı ile öncülük eden yerli ve milli marka ÖZKA Lastik, ağır tarım işlerinin makinesi biçerdöverler için tasarladığı güçlü, esnek ve dayanıklı radyal biçerdöver lastiği AGRÖ11 ile hasat döneminde çiftçinin en büyük destekçisi oluyor. Radyal biçerdöver lastiği AGRÖ11; esnek yanak yapısı, yüksek çekiş gücü ve konforlu sürüş özellikleriyle tarım emekçilerinin verimli bir hasat süreci geçirmelerine olanak tanıyor. 

AGRÖ11 biçerdöver özellikleriyle öne çıkıyor

Güçlendirilmiş gövde yapısı sayesinde tüm zorlu arazilerde dayanıklılığı ve sağlamlığıyla öne çıkan AGRÖ11, özel tasarım diş deseni, çamur tutmama özelliği ve kendini temizleme özelliği sunuyor. Derin diş yapısı ve geniş taban izi, toprağı ezmeden yüksek performans sağlıyor. Aynı zamanda yüksek çekiş gücü ve azaltılmış toprak sıkıştırılmasıyla toprağı korumaya yardımcı oluyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

John Deere, zorlu pazar koşullarına rağmen sağlam bir şekilde ilerliyor

SONRAKİ HABER

TürkTraktör 2024 yılı ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladı

BENZER HABERLER
Total
0
Share