Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

SDF Türkiye, SAME ve Deutz-Fahr markalarıyla BURTARIM 2023’te boy gösteriyor

Sektörün önde gelen oyuncularından biri olan SDF Türkiye, distribütörlüğünü üstlendiği SAME ve Deutz-Fahr markalarının en güncel modellerini 3-7 Ekim tarihleri arasında BURTARIM 2023’te ziyaretçilerine göstermeyi hedefliyor.

BURTARIM 2023 Fuarı’nın düzenli katılımcıları arasında yer alan SDF Türkiye, 50-340 beygir gücü aralığındaki bütün SAME ve Deutz-Fahr traktör modelleri açık salonda yer alan stant alanında sergileyecek. Firma, SAME markasında Faz 5 motorlu olarak 8 farklı model ailesini, Deutz-Fahr markasında ise 5 farklı ürün gamını ilk kez BURTARIM 2023’te sergileyecek. Traktörlerinde yanında Deutz-Fahr C6205 biçerdöver modelini de çiftçilerle buluşturacak. Stant alanında SDF’nin yeni Faz V emisyon sınıfına göre geliştirdiği tüm modeller yer alacak.

Yeni emisyon sınıfına uyumlu birçok model fuarda yerini alıyor

SDF Türkiye, fuarda Faz V motor emisyonlarına geçmiş olan FARMotion motorları ile Balıkesir/Bandırma fabrikasında yerli olarak üretilen SAME Argon, Dorado Natural, Explorer Natural, Frutteto Natural Serilerini ve Deutz-Fahr’ın 4E F, 5D, 5D F, 5E Serisi traktörlerini ziyaretçilere tanıtacak. SDF, tüm bu ürünlerle beraber ithal ürün grubunda yer alan SAME Delfino, Frutteto Classic ve Platform, Deutz-Fahr 3 Serisi, 6C Serisi ve 6-7-8-9 Agrotron TTV Serileri ile Deutz-Fahr C6000 Serisi biçerdöverlerinde stant alanında yer alacağını duyuruyor. SDF Türkiye’nin stant alanına uğrayan ziyaretçiler sadece ürün ve hizmetler hakkında bilgi almakla kalmayarak, fuara özel avantajlı kampanyalardan da faydalanabilecek.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Kutlucan Biçerdöver ve Traktör, Fendt ve Valtra traktörler ile BURTARIM 2023’te

SONRAKİ HABER

Claas, HVO kullanımını onayladı

BENZER HABERLER
Total
0
Share