Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

SİF İş Makinaları, yeni lastikli yükleyici modellerini Adana’da tanıttı

SİF İş Makinaları, Adana’da düzenlediği demo organizasyonunda inşaat ve tarım sektörlerinde kullanılabilen JCB 437 HT HL ve JCB TM 320 lastikli yükleyici modellerini tanıttı. Etkinlikte, yer alan modeller, misafirler tarafından büyük ilgi görürken demo etkinliğinde makinelerin gücü ve kullanım detayları hakkında ayrıntılı bilgiler verildi.

SIF İş Makinaları, temsilciliğini yürüttüğü JCB markası ile Türkiye iş makinesi pazarını yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor. Bu doğrultuda düzenlediği etkinliklere her yıl yenisini ekleyen SİF İş Makinaları, Adana’da düzenlediği demo organizasyonunda inşaat ve tarım çalışmalarında kullanımlarıyla öne çıkan JCB 437 HT HL ve JCB TM 320 lastikli yükleyici modellerini tanıttı.

Sif İş makinaları Adana Bölge Müdürü Ayhan Güner, organizasyona katılımdan memnun olduklarını, tanıtılan makinaların müşterilerin işlerini ciddi anlamda kolaylaştıracağı için katılan müşteriler tarafından olumlu yorumlar aldığını belirtti. Etkinlikte makineler hakkında detaylı bilgiler paylaşan SİF İş Makinaları Ürün ve Pazarlama Müdürü Yaşar Emin Solmaz, gelişmiş teknolojik özellikleriyle misafirlerden tam not alan lastikli yükleyicilerin; kabin konforu ve kullanım detaylarıyla da operatör rahatlığına destek verdiğini ifade etti.

Yaşar Emin SOLMAZ -SİF İş Makinaları Ürün ve Pazarlama Müdürü / Matthew LUCAS- Gösteri Ekibi Lideri

JCB TM320, tarımsal ve endüstriyel uygulamalarda çözüm sunuyor

Etkinlikte tanıtılan JCB TM320 Belden Kırma Teleskobik Yükleyici özellikleriyle ilgi uyandırdı. Yenilenen tasarımıyla JCB TM320 belden kırmalı teleskobik yükleyici; motor gücü ve torku, kaldırma kapasitesi, yükü algılayan hidrolik sistem ve hızlı çevrim süreleri ile teleskobik tekerlekli yükleyiciler için performansı yeniden tanımlıyor. Gücünü 130 BG güç üreten JCB motordan alan TM320, 8 hızlı otomatik şanzımana sahip. Motor özellikleri kadar kabin tasarımıyla da dikkat çeken model, yüksek düzeyde görüş alanı ve manevra kabiliyeti sağlıyor. Kabin detayları arasında TorqueLock ve kumanda kolu üzerinden vites değiştirme özellikleri ise TM320’yi diğer modellerden ayırıyor. TM320 kullanımı kolaylaştıran özellikleriyle de üretkenliği maksimize ediyor. 3.2 ton kaldırma kapasitesine sahip olan modelin, maksimum kaldırma yüksekliği ise 5.2 metre oluyor. Makinenin üzerinde tarımsal veya endüstriyel uygulamalar için çeşitli ataşmanlar kullanılabiliyor.

JCB 437 ile çalışmalar daha hassas bir şekilde gerçekleşiyor

Adana’da düzenlenen demo günlerinde tanıtılan bir diğer model ise JCB 437 HT HL oldu. Misafirler tarafından büyük bir keyifle incelenen JCB 437 ise 16.900 kg maksimum çalışma ağırlığı, 195 BG’lik motoru ve 2.7 m3’lük standart kova kapasitesiyle kullanıcısına güçlü bir yanıt veriyor. JCB’nin yenilikçi değişken debili pompaları ile yüke duyarlı valf bloğu besleniyor. Bu valf, sadece gerektiğinde güç çekerek kaldırma kollarının daha verimli ve daha hassas bir şekilde kontrol edilmesinde etkili oluyor. Makinede bulunan: Ön çabuk değiştirme ataşmanı, sarsıntısız yürüyüş sistemi, geri dönüş kamerası, geri üfleme fanı, otomatik yağlama sistemi ve 360 derece led çalışma lambaları ise standart olarak geliyor. Ağır hizmete uygun sağlam bir gövde yapısına sahip olan JCB 437, şantiye ve tarım alanlarında çalışırken performansı garanti altına alıyor. HT kol tipi sayesinde normal kol tipine sahip makinalara göre daha yükseğe yükleme yapabiliyor. Birçok görev high dump kova kullanılmadan yerine getirilebiliyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Tarımsal Girdi Fiyatları mart ayında yüzde 1,16 arttı

SONRAKİ HABER

Yanmar, İzmir’deki Traktör Üretim Tesisi’nde geleceğin yeteneklerini ağırladı

BENZER HABERLER
Total
0
Share