Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Solis traktörler, İstanbul Metro Hattı yapımında görev başında

Yanmar Türkiye Makine A.Ş., Türkiye’de satışa sunduğu Solis traktörler ile İstanbul Başakşehir ve Dudullu Metro Hattı yapım projelerine destek veriyor.

Güçlü ve dayanıklı yapısıyla birçok farklı alanda yüksek eforla ve güç sarf edilen projelere uygun üretilen Solis traktörler, İstanbul Başakşehir ve Dudullu Metro Hattı yapım projelerinde kullanılmak üzere Adaray İnşaat’a teslim edildi. Proje kapsamında teslim edilen 2 adet Solis 50 2WD ile metro tüneli içerisinde römorklar ile hat yapım projesine destek olunacak.

“Ağır yük taşıma işlemi gerçekleştirecekler”

Teslimat sırasında Adaray İnşaat yetkilileri ile bir araya gelen Solis Traktör Tokat Bayii Öz Çelikler Otomotiv Satış Müdürü Mustafa Genç, Solis traktörlerin her koşula ve zorluğa dayanıklı olarak üretilmelerinden dolayı metro hattı inşaatı gibi zorlayıcı koşullarda da görevlerini kusursuzca yapabilme kapasitesine sahip olduğunu belirtirken, “Solis 50 2WD traktörlerimiz arkalarına bağlanacak römork ile hat yapım projesinde ağır yük taşıma işlemi gerçekleştirecekler. Ayrıca rayların tünel içerisine çekilerek yerleştirilmesi çalışmalarında da kullanılacaklar” dedi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ÖNCEKİ HABER

Marka baskısı olmadan

SONRAKİ HABER

AGCO, Bursa Tarım Fuarı’na ödüllü traktörleri ve yeni yerli modelleriyle katıldı

BENZER HABERLER
Total
0
Share