Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Wagger Attachments, pazarda fark yaratmaya devam ediyor

Ataşman ürün gruplarıyla müşterilerine kısa sürede uygun maliyetli çözümler sunmayı hedefleyen Wagger Attachments, balya kelepçeleriyle yumuşak malzemelerden oluşan balyaları hassas ve dengeli bir şekilde kavrayıp, işletmelere zaman ve maliyet tasarruflu bir çalışma modeli sunuyor. Wagger’in, sektördeki çalışmaları ile ilgili Wagger Yönetim Kurulu Başkanı Hüsniye Gül, “Hızlı, kaliteli üretim süreci ve aynı zamanda yüksek standartlarda sunulan çözüm odaklı satış sonrası hizmetler Wagger Attachments’ı Türkiye’nin lider ataşman üreticisi yapıyor” dedi.

Türkiye’nin önde gelen ataşman üreticileri arasında yer alan Wagger Attachments; balya mengenesi, yandan kaydırıcı, döndürücü çatal konumlayıcı, çoklu palet taşıyıcı, geniş mal mengenesi, brick&keystone mengenesi, kağıt merdane mengenesi, itme çekme ve kovadan oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahip olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Sektöre dair yapmış oldukları çalışmaları ve gelecek planlarını anlatan Wagger Yönetim Kurulu Başkanı Hüsniye Gül, tarım sektöründeki ihtiyaçlara özgü çeşitli çözümler sunmaktan gurur duyduklarını; ürün yelpazelerinin, modern tarım teknolojilerine uyumlu ve verimliliği arttırmaya yönelik birçok farklı ataşmanı içerdiğini belirtti. Ayrıca, tarım sektöründe depolama, istifleme ve yük taşıma gibi insan gücü ile yapılamayacak birçok işlemi ürettikleri ataşmanlar aracılığı ile çözebildiklerini de ekledi.

Geniş ürün yelpazesiyle Wagger ürünleri

Wagger Attachments, birçok farklı ürünü pazarla buluştururken, müşterilerin taleplerini de yakından takip ediyor. Hüsniye Gül; Şirket çalışmaları hakkında detaylı bilgiler aktardı: “Şu anda pazarladığımız farklı ürün sayısı dinamik bir şekilde değişse de, geniş bir ürün yelpazemiz bulunuyor ve tarım işlemlerini optimize etmeye yönelik çeşitli ataşmanlar içeriyor. Depo alanlarında pamuk balya istiflemek, meyve sebze dökme, pancar ve patates gibi ürünleri taşıma, hububat ürünlerinin taşınmasına kadar her türlü tarımsal süreçte kullanılabilecek ürünlerimiz mevcut. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak değişiklik gösteren bir trende sahibiz, genel olarak depo alanlarında istiflemeye yarayacak ürünlerimiz daha çok tercih ediliyor. Kasa Çevirme Ataşmanı, Pamuk Balya Taşmanı, Hidrolik Saman Balya Ataşmanı, Mekanik Saman Balya Ataşmanı, Rotor Silaj Kesici, Üstten Kapamalı Kova, Hafif Materyal Kovası, Big Bag Taşıma Kovası, tarım alanında en sık kullanılan ataşmanlar arasında yer alıyor.”

“Müşterilerimizin problemlerini çözme odaklı yaklaşıp yardımcı oluyoruz”

Ürünlerini, geniş bir tarım ekipmanı yelpazesi ile uyumlu bir şekilde üreten marka, müşteri ihtiyaçlarına yönelik doğru çözümler sunmayı amaçlıyor. Firmanın her bir ürünü farklı iş makinelerine uyum sağlayacak şekilde dizayn ediliyor. Müşteriler ile sağlanan özel iletişimin Wagger Attachments’ı tercih noktasında diğer firmalardan ayrıştırdığını ifade eden Hüsniye Gül, “Kaliteli ve dayanıklı ürünlerimiz ile sektörde güvenilir bir konumda yer alıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz, bizi sektörde öne çıkaran en önemli unsurlardan biridir. Hızlı, kaliteli üretim süreci ve aynı zamanda yüksek standartlarda sunulan çözüm odaklı satış sonrası hizmetler Wagger Attachments’ı Türkiye’nin lider ataşman üreticisi yapıyor. Müşterilerimiz yüksek kalite ve güvenilirliğimiz, geniş ürün yelpazemiz, memnuniyet odaklı satış sonrası hizmetlerimiz, sürdürülebilir üretim politikamız ve rekabetçi fiyatlarımız için bizi tercih ediyor. Uzman müşteri temsilcilerimiz satış öncesi müşterilerimizin operasyonuna uygun ataşman için yönlendirme, satış sonrasında operasyon aksamalarına karşı en kısa sürede müşterilerimizin problemlerini çözme odaklı yaklaşıp yardımcı oluyoruz” diyerek müşteri odaklı çalıştıklarını vurguluyor.

Wagger Attachments pazardaki çalışmalarını sürdürüyor

Yakaladıkları başarıyı sürdürebilmek için çalışmalarına devam ettiklerine dikkat çeken Gül, firmanın 2024 hedeflerinden şu şekilde bahsetti: “2023 yılına başlarken hedeflediğimiz yurt içi ve yurt dışı pazar payımızı hedeflerimizin üzerine çıkarak arttırdık; daha önce çalışmadığımız onlarca şirketle çalışarak elleçleme operasyonlarını iyileştirmek için sene boyunca çalıştık. Yurt dışı pazarında Hollanda, Endonezya, İngiltere, İtalya gibi ülkelerle hali hazırda çalışırken bunların yanında 2023 hedeflerimiz ile birlikte Rusya, Hırvatistan, El Salvador, Suudi Arabistan gibi ülkelerle de partnerlik sağlayarak ihracat misyonumuzu tamamlamış bulunmaktayız. 2024 yılında ise, ürün yelpazemizi genişleterek ve daha fazla müşteriye ulaşarak büyümeyi hedefliyoruz. Türkiye pazarında özellikle çevre dostu ve verimliliği artıran ürün gruplarına odaklanmayı planlıyoruz.”

KOMATEK 2024 İş Makinaları fuarına katılmayı hedefliyoruz”

Gelişmeleri takip etmek ve müşterilerle doğrudan iletişim kurmak için çeşitli fuar ve organizasyonlara katılım gösteren firma, sektördeki yenilikleri keşfetme ve müşterileriyle daha yakından ilişkiler kurmak için bu etkinliklerin yardımcı olduğunu belirtiyor. Son olarak Hüsniye Gül “29 Mayıs-1 Haziran 2024 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan KOMATEK 2024 İş Makinaları Fuarı’na katılmayı hedefliyoruz. Hemen hemen her sektörde istifleme konusunda çözüm olacak ve yeni tasarımlarımızın da sergileneceği fuarda sizleri de görmek ve ağırlamaktan mutluluk duyacağız” diyerek sözlerini tamamlıyor. Gelişmeleri takip etmek ve müşterilerle doğrudan iletişim kurmak için çeşitli fuar ve organizasyonlara katılım gösteren firma, sektördeki yenilikleri keşfetme ve müşterileriyle daha yakından ilişkiler kurmak için bu etkinliklerin yardımcı olduğunu belirtiyor. Son olarak Hüsniye Gül “29 Mayıs-1 Haziran 2024 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan KOMATEK 2024 İş Makinaları Fuarı’na katılmayı hedefliyoruz. Hemen hemen her sektörde istifleme konusunda çözüm olacak ve yeni tasarımlarımızın da sergileneceği fuarda sizleri de görmek ve ağırlamaktan mutluluk duyacağız” diyerek sözlerini tamamlıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

MOVE ON ve TARIMÖZ iş ortaklığı ile üretilen yeni nesil çapa makinesi tanıtıldı

SONRAKİ HABER

Traktör sektörü 2024’e son 3 yılın ortalamasının altında bir üretimle giriş yaptı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share