Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Agritechnica’da ilk Kuhn çapaları sergilenecek

Kuhn, 12-18 Kasım 2023 tarihleri arasında düzenlenen Agritechnica’da, ilk mekanik çapalarını sergileyecek. Firma, başlangıç olarak Rowliner ve Tineliner serilerini sergiledikten sonra 2025’te üçüncüsü serinin tanıtımını planlıyor.

Rowliner sıralı mahsul kültivatörü, 6 ile 12 sıralı konfigürasyonlarda; Tineliner tırtıklı ot temizleme makineleri 6,0-12 metre çalışma genişliğinde mevcut olacak. Bu serilere 2025 yılında Starliner döner çapalar da katılacak. Kuhn, 2022 yılında Agritechnica’ya getireceği yeni makinelerden bazılarını Fransa’daki Saverne Genel Merkezinde düzenlenen uluslararası bir basın toplantısında tanıttı. Rowliner ve Tineliner’ın şirket içinde mi yoksa dışarıdan mı geliştirildiği henüz bilinmiyor. Her iki makine de, 12 Kasım 2023’te başlayacak olan Hannover’deki Agritechnica’da Kuhn standında olacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

McCormick, yeni akıllı kabinini Agritechnica'da tanıtıyor

SONRAKİ HABER

Umut Otomotiv Case IH 3S Plaza, Muş’ta açıldı

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share