Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Başak Traktör, BURTARIM 2023’te hedeflerine ulaşmayı bekliyor

Yerli traktör markaları arasında öne çıkan ve birçok ödüller alan Başak Traktör 3-7 Ekim tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan BURTARIM 2023 Fuarı’nda yer alıyor.

Başak Traktör, Sakarya’da bulunan modern teknolojiye sahip fabrikasında yerli traktör ve tarım ekipmanları üreterek yıllık üretim kapasitesini 30 binin üzerine çıkaran fabrikasında farklı segmentlerdeki 2×4 ve 4×4 çekişli bahçe, tarla ve kompakt traktör üreterek tarımda verimliliği artırmak için çiftçileri son teknoloji makineleri ile yalnız bırakmıyor.

Stave V motorlu yeni 5000 serisini ile göz önünde olmaya hazırlanıyor

Bahçe, kompakt ve tarla traktörlerinin yanı sıra Başakagri markasıyla da tarım ekipmanlarını sergileyecek olan Başak Traktör, Bursa Tarım Fuarı’na tüm ürünleriyle bulunacak. Geçen yıl yaptıkları yeniliklere bir yenisini daha ekleyerek Stage V motorlu yeni 5000 serisi stant alanında öne çıkarmayı planlıyor. Ayrıca her daim ilgi çeken, Başak Traktör’ün klasiği haline gelmiş olan 2075 BK modeli ile stant alanında ön planda olacak. Yeni ürünlerini müşterileriyle buluşturmanın heyecanı içinde olan Başak Traktör, geçen yıl olduğu gibi bu yılda belirledikleri satış adetlerini gerçekleştirmeyi hedefliyor. Müşterilerinin memnuniyetini hep ön planda tutan firma, yorum ve önerilerini de göz önüne alarak ürünlerini daha iyi hale getirmeyi amaçlıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Erkunt ile meyvecinin kalbi Bursa’da atıyor

SONRAKİ HABER

Kutlucan Biçerdöver ve Traktör, Fendt ve Valtra traktörler ile BURTARIM 2023’te

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share