Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

BKT, yeni nesil 70 serisi Agrimaxfactor’ü piyasaya sürdü

Yüksek kavrama ve yol tutuşu ile hem nakliye hem de toprak işleme operasyonlarına en iyi uyumu sağlayan 70 serisi Agrimaxfactor, çiftçilerin verimliliğini artırmayı hedefliyor.

Hindistanlı çok uluslu şirket BKT, traktörlerin nakliye ve toprak işleme operasyonlarını etkili bir şekilde gerçekleştirmeleri için yeni 70 serisi Agrimaxfactor’ü piyasaya sürdü. Agrimaxfactor, yeni bir lastik kimliğini temsil ediyor. BKT, pazar eğilimlerinin yanı sıra müşteri ve kullanıcı geri bildirimlerinin derinlemesine incelenmesinden yola çıkarak, geliştirme faaliyetlerinde hangi alanlara odaklandığını belirtiyor.

Yol tutuşunu artıran özel yapı

Sırt tasarımı, daha iyi kavrama ve sorunsuz yol tutuşu sağlarken teknik açıdan daha uzun bir diş uzunluğu ile de üstün bir performans sunuyor. Yol tutuşuna artıran özel yapı aynı zamanda hızlı direksiyon tepkisine olanak sağlıyor. Yüksek hızlarda ve ağır hizmet koşullarında, naylonun yerini alan polyesterden üretilen olağanüstü gövde ile çalışmalarda verimi artırıyor. Özellikle, her hızda yüksek stabilite sağlayan altı polyester kuşak ve dört güçlü polyester kat bulunuyor. Yeniliğin nesil lastiklerin ilk ürünü olan Agrimaxfactor, BKT’nin bu kategoriye giren tüm ürünleri kapsayacak şekilde genişletilecek, elektrikli mobiliteye karşı bağlılığının bir işareti olan “E-READY” logosu da görülüyor. Bu aynı zamanda BKT’nin yenilikçi ve özel teknolojiler aracılığıyla pazar ihtiyaçlarını öngörme taahhüdünü de vurguluyor.

Elektrikli araçlardaki yüksek tork lastik kalitesini etkiliyor

Elektrikli araçlar, yüksek tork momenti ve lastik üzerinde daha yüksek bir ağırlık gerektiren yeni zorlukları ve farklı ihtiyaçları temsil ediyor. Yüksek tork, aşınmaya daha iyi direnebilen yeni sırt tasarımlarına ve hamurlarına ihtiyaç duyulmasını gerektiriyor.

2023 yılında ürün gamı genişleyecek

Hem sahalarda hem de yolda farklı koşullarda çalışan Agrimaxfactor, yük endeksi/hız sembolü 173 D olarak belirlenen 600/70 R 30, 710/70 R 42 ve yük endeksi/hız sembolü 176 D olarak belirlenen 710/70 R 42 ürünleri olmak üzere üç ebatta üretiliyor. Geliştirilmekte olan 12 farklı ebat lastik ise 2023’ün ilk yarısından itibaren piyasaya sürülecek.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>Nvidia ve Monarch Tractor ortaklığıyla dünyanın ilk elektrikli otonom traktörü üretildi</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>Traktör sektörü, yeni emisyon standartları ve TMR’ye odaklandı!</strong>

BENZER HABERLER
Total
0
Share