Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

BNP Parıbas Finansal Kiralama; “İş ortaklarımız ve çiftçilerimizin her zaman yanındayız”

BNP Paribas Finansal Kiralama, Türkiye’de tarımın büyümesini destekliyor ve çiftçilerin ihtiyaçlarına yönelik finansman ve dijital çözümler sunuyor. Son dönemde dijital dönüşüm tarafında sürekli olarak yatırım yapmaya devam eden BNP Paribas Finansal Kiralama, hem iş ortakları hem de müşterilerine avantajlı çözümler sunuyor.

BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş., Türkiye’de TEB iştiraki olarak 2010 yılından bu yana hizmet veren ve 20 ülkede, 12.8 Milyar Euro değerinde yıllık iş hacmiyle Avrupa’da ekipman finansmanında lider BNP Paribas Leasing Solutions’un grup şirketi olarak faaliyet gösteriyor. BNP Paribas Finansal Kiralama A.Ş, ana ortağının 70 yıldır süregelen tarım alanındaki sektör tecrübesinden de faydalanarak, Türkiye’de bu alanı öncelikli sektör olarak belirledi. Özel uzmanlaşmış kadrosu ve tüm Türkiye’yi kapsayan satış ağıyla profesyonel ekipmanlara yönelik kiralama ve finansman çözümleri sunarak iş ortaklarının ve çiftçilerin her zaman yanında yer alıyor. İş ortakları ile birlikte oluşturdukları özel kampanyalar kapsamında 60 aya varan vade imkânları, esnek ödeme planları, çok hızlı ve profesyonel operasyonel süreçleri ile Türkiye’de tarımın büyümesini destekliyor.

Sibel-Alyar-BNP-Paribas-Finansal-Kiralama-Genel-Müdürü
Sibel Alyar – BNP Paribas Finansal Kiralama Genel Müdürü

Çiftçilerimizin ekipman yatırımını finanse ediyoruz”

BNP Paribas Finansal Kiralama Genel Müdürü Sibel Alyar, “Tarımın büyümesini desteklemek şirketimizin ana hedeflerinden olup, bu alanda uzmanlaşmış ekiplerimiz ile çiftçilerimizin ekipman yatırımlarını finanse ediyoruz. Türkiye geneline yayılmış, yıllardır süregelen bölge yapılanmamız ile müşterilerimizin yanında olmak ve memnuniyetlerini ön planda tutmak en önemli önceliklerimizden biridir. Ayrıca Türkiye’nin önde gelen satıcı firmaları ile yaptığımız iş ortaklıkları kapsamında, çiftçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik, yatırım yapmak istedikleri tarım ekipmanları için hasat dönemlerine uygun, esnek ödeme planları oluşturuyoruz” diye belirtti.

Dijital dönüşüm

Son dönemde dijital dönüşümün hızlanması ile birlikte bu konuda sürekli olarak yatırım yapmaya devam ettiklerini belirten Alyar, dijital dönüşümde hem iş ortakları hem de müşterilerine özel hazırladıkları uygulamalar hakkında şu bilgileri verdi: “İş ortaklarımızın hizmetine sunduğumuz, özel olarak tasarlanmış ve satış hacimlerini artırmaya yönelik olan ‘Lease Offer Mobile’ uygulamamızın lansmanı çok yakın bir süre önce yapılmıştır. Bu uygulamamız aracılığı ile çiftçilere saat ve mekân kısıtlaması olmadan satıcılarımız aracılığıyla 7/24 kiralama teklifi gönderilebilmekte ve uygulama üzerinden gönderilen tekliflere sadece bir kimlik numarası ile hızlı kredi ön onayı verilebilmektedir. 2016 yılında müşterilerimiz için tasarladığımız, müşterilerimizin bizim ile yapmış oldukları sözleşmelerle ilgili her türlü bilgiye ulaşabildikleri Online İşlem Merkezi web platformumuzun genişletilmiş mobil uygulama versiyonunu da çok yakın bir gelecekte hayata geçireceğiz. Bu uygulama ile leasing başvuru talebi alınması, tüm operasyonel sürecin, bilgi, belge ihtiyacının mobil uygulama üzerinden karşılanmasını sağlayacağız. Yeni uygulamada ayrıca ikinci el ekipmanlar için de online teklif alınmasının mümkün olacağını belirten Alyar, dijital uygulamalarımız ile süreçleri kısaltarak çiftçilerimizin cep telefonlarından diledikleri yerde online olarak leasing hizmeti alabilmesini sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

JCB Fastrac 8330: Tarlalar mı? Otoyollar mı?

SONRAKİ HABER

Her işin üstesinden gelen traktör: John Deere 6120M

BENZER HABERLER
Total
0
Share