Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Case IH Vestrum: daha güçlü daha işlevsel!

CVX şanzımanlı Case IH Vestrum modelinde çoklu denetleyicinin geri vites devresi, hızlanma, yavaşlama, gaz pedalı duyarlılığını ve konum algılamanın yanı sıra hız sabitleyicinin ek işlevleri de iyileştirdi. Ayrıca sürücü, elindeki işe uygun şanzıman ayarlarını artık daha kolay bir şekilde yapabiliyor.

Yüksek çözünürlüklü ekran

Yeni kabin daha keyifli bir çalışma ortamı yaratmak için tasarlandı. Kabin, süspansiyon sistemleri ve çok sayıda iç ve dış iyileştirme ile konfor düzeyini artırıyor. Yeni kabindeki yüksek çözünürlüklü, parmak izi önleyici kaplamalı ve parlama engelleyici, yenilikçi AFS Pro 700 Plus monitör dikkat çekiyor. Özellikle zorlu görevler için isteğe bağlı donanım olarak dört adede kadar elektro-hidrolik valf seçeneği de sunuluyor. Böylelikle üretkenlik ile daha fazla artış sağlanıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>New Holland dünyanın ilk LNG traktörünü gösteriyor</strong>

SONRAKİ HABER

<strong>Gübre ve yem fiyatları sabitlendi</strong>

BENZER HABERLER
Devamını Oku

TMO buğday alım fiyatlarını açıkladı

Buğday hasanın başlamasıyla birlikte çiftçilerin merakla beklediği hububat ve buğday alım fiyatlarını açıklandı. Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) tarafından…
Total
0
Share