Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Claas, Jaguar Serisinin en yeni modellerini 50. yıl etkinliğinde tanıttı

ASKO Makina Tarım tarafından Kuşadası’nda düzenlenen “Claas Jaguar Serisi Kendi Yürür Silaj Makinesi 50.yıl Tanıtım Etkinliği” çiftçilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Etkinlikte, Claas Jaguar Kendi Yürür Silaj Makinesinin yanı sıra Claas’ın traktörleri de büyük ilgi gördü. Etkinlikte yer alan tarım makineleri hakkında Claas Jaguar’ın Ülke Satış Müdürü Carsten Wolk, açıklamalarda bulunarak, çiftçilere makinelerin tanıtımını gerçekleştirdi.

Almanya merkezli dünya traktör pazarında yer edinen Claas, tarım makineleriyle dünya pazarında adından sıkça söz ettiriyor. Türkiye pazarında ASKO Makina Tarım güvencesiyle yer edinen Claas, uzun yıllardır tarım sektöründe kullanılan “Claas Jaguar Serisi Kendi Yürür Silaj Makinesi 50.Yıl Tanıtım Etkinliğini” 18 Ocak’ta Aydın Kuşadası’nda düzenledi. Çok sayıda ziyaretçinin katıldığı etkinlikte Claas Jaguar Serisinin en yeni modelleri tanıtıldı. Çiftçilerin de bir araya geldiği etkinlikte, makinelerin tarım sektörüne sundukları avantajlara değinildi.

Claas Jaguar çiftçilere keyifli çalışma ortamı sağlıyor

Etkinlikte tanıtılan Claas Jaguar 940 biçerdöverin ön ataşman güç sisteminde değişken hız seçenekleri yer alıyor. Yeni bir ön ataşman güç sistemi ve patentli Claas silaj makinesi teknolojisi ile 884 bg’ye kadar güç üreten Jaguar Silaj Makinesi, en iyi şekilde hasat yaparak kullanıcılarına destek oluyor. Biçerdöverin yanında ayrıca Claas Jaguar 450 Arion ve 650 Arion traktörler de yerini aldı . Her iki model traktörde operatör yardım sistemleri, CEBIS ve iki kameralı görüntüleme sistemleri kullanılıyor. Traktörler konforlu kabin ile verimli motor seçeneğiyle çiftçilere daha keyifli bir çalışma ortamı sağlıyor.

Çiftçilerin işlerinde kolaylık sağlıyor

Claas Jaguar’da Ülke satış müdürü olan Carsten Wolk, Class Jaguar tanıtımı için Almanya’dan geldiğini ve tarım makineleri ve traktörler için üretim yaparak çalıştıklarını belirtti. Wolk, Claas Jaguar serisinin çiftçilere katkı sağlamasıyla birlikte teknolojik anlamda da yapılacak işleri çok fazla kolaylaştırdığını ve kabin içerisindeki kullanılan donanımlar ile konforun desteklendiğini söyledi. Ayrıca Wolk, Türkiye’nin teknolojiyi nasıl kullanacağını iyi bilmesiyle birlikte Türkiye’ye önem verdiklerini ve Claas için Türkiye’nin çok önemli bir pazar olduğunu vurguladı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

CNH Industrial, 2023 yılında da pazar payı artışına devam etti

SONRAKİ HABER

ÖZKA Lastik, yeni Agrolox serisiyle güç ve konforu destekliyor

BENZER HABERLER
Total
0
Share