Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

Claas, müşterilerine ikinci el makineler ile çözüm odaklı yaklaşıyor

Claas yaptığı son değişiklik ile 1 Ocak’tan itibaren Almanya’da bulunan First Claas Kullanılmış Merkez Hockenheim’de, yalnızca hasat teknolojisi ve teleskobik yükleyicilerini değil, aynı zamanda ikinci el traktörleri de müşterilerin beğenisine sunacak.

Claas yaptığı son değişiklik ile artık First Claas Kullanılmış (FCU) Merkezi Hockenheim’da kullanılmış traktörleri de sunuyor. Bu amaçla, daha önce Claas Württemberg merkezinin hemen yanındaki Langenau tesisinde bulunan ikinci el traktör merkezi, 1 Ocak 2023’te Baden-Württemberg’in kuzeybatısındaki Hockenheim tesisine entegre edildi. Bu adımın bir sonucu olarak, pazarın durumuna bağlı olarak gelecekte 200’e kadar yüksek kaliteli ikinci el traktör, biçerdöver, yem hasat makinesi, telehandler ve presler ürün yelpazesinde yer alacak.

Claas, Almanya’nın dört bir yanında ikinci el traktörleri sunuyor

Merkezi Herzebrock-Clarholz’da (CVG) bulunan Claas Vertriebsgesellschaft mbH, Hockenheim’a ek olarak üç FCU merkezi daha işletiyor. Hasat makineleri ve traktörler de Braunschweig’de ve Saksonya-Anhalt’taki Landsberg’de pazarlanıyor. Oldenburger Münsterland’daki Molbergen lokasyonunda ürün yelpazesi, sıvı gübre teknolojisine ve büyük traktörlerle kullanım için özel makinelere ek bir odaklanma ile traktörlere odaklanıldı.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

<strong>New Holland, 300 Serisi nokta dönüşlü mini yükleyicilerini yeniledi</strong>

SONRAKİ HABER

Fendt, hidrojen traktörünü çiftçilerle buluşturacak

BENZER HABERLER
Total
0
Share