Türk çiftçisine traktör ve tarım makineleri başta olmak üzere, mekanizasyon ve hayvancılık sektöründeki tüm yenikleri ve son gelişmeleri en doğru şekilde ulaştırıyoruz.
Abonelik Formu
Abonelik Formu

CNH Industrial grubu, uydu navigasyon uzmanı Hemisphere GNSS’yi satın aldı

ABD Arizona merkezli faaliyetlerini yürüten Hemisphere GNSS, uydu alıcı üreticisi konusunda çalışmalar yürütüyor. Tarım makinelerinde uydu sistemlerini daha fazla geliştirmeyi amaçlayan CNH Industrial, bu kapsamda Hemisphere GNSS şirketini satın aldı.

CNH Industrial, Scotsdale, Arizona merkezli uydu alıcısı üreticisi Hemisphere GNSS’yi 175 milyon dolara satın aldı. Daha önce satın alınan Raven’dan sonra ikinci bir lider navigasyon uzmanı CNH çatısı altında girmiş oldu.

Hemisphere: GNSS alıcılarının üreticisi

Hemisphere tarım, inşaat, madencilik ve denizcilik için GNSS alıcıları ve teknolojisi üretiyor. Şirket elektronik sistemler ve yazılım çözümleri üstünde çalışmalar gerçekleştiriyor. Şirketin temel yetkinlikleri arasında devre çipleri, baskılı devre kartları, yüksek frekanslı sinyal işleme, navigasyon algoritmaları ve uydu tabanlı düzeltme tasarımları yer alıyor. CNH Industrial tarafından satın alınan Hemisphere’nin, ABD, Kanada ve Avustralya’da bağımsız bir şirket olarak faaliyetlerine devam etmesi planlanıyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÖNCEKİ HABER

Landini, Landpower serisine yenilikler getiriyor

SONRAKİ HABER

Üç büyük traktör pazarı düşüşte

BENZER HABERLER
Total
0
Share